Среди общественных организаций Днепропетровщины объявлен конкурс

13.11.2014 15:46

Объявлен отбор потенциальных партнеров среди неправительственных общественных организаций, которые совместно с Британским Советом будут реализовывать проект «Активные Граждане» в Украине.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Активные Граждане» - программа Британского Совета для молодежи в области межкультурного диалога и социального развития. Проект стартовал в 2009 году и реализуется более чем в 40 странах Ближнего Востока, Северной Африки, Европы, Южной и Восточной Азии.

Относительно Украины проект направлен на развитие у молодежи знаний и навыков, способствующих межкультурному диалогу и решению конфликтов в масштабе всей Украины, а особенно в регионах, находящихся под влиянием конфликта на востоке Украины.

«Цель проекта заключается в содействии социальным изменениям и обеспечении устойчивого развития путем создания и развития сети молодежных лидеров, с привлечением молодежных организаций, которые являются двигателями реформ в своих общинах и предоставления им знаний и навыков, которые будут способствовать построению отношений между людьми на основе равенства и равных возможностей , уважения к многообразию, умение вести бесконфликтный диалог», - сказано в сообщении.

Подать заявку и ознакомиться с деталями проекта  можно по ссылке до 20 ноября.

Результаты отбора планирут объявить до 27 ноября 2014.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю