Советник мэра Днепра рассказала, когда будут известны проекты-победители бюджета участия

25.05.2017 08:54

Советник городского головы Днепра Яника Мерило заявила, что окончательные результаты по голосованию за проекты бюджета участия будут известны 29 мая.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Сегодня ночью закончилось голосование за проекты бюджета участия в Днепре.

34 671 жителей дали 56 690 голосов за 258 проектов. 

Самая популярная сфера - культура и туризм, на втором месте - спорт. И это отлично, что волнует не только тематика ЖКХ.

Cамое большое количество голосов (1295) собрал пока проект "Музейна експозиція, присвячена творчості викладача, композитора та поета Володимира Скуратовського". 

Но еще собираем голоса, оставленные на бумаге в библиотеках и ЦНАПах, и оцифровываем. Поэтому еще немного терпения, и 29 мая будет окончательный результат", - написала она.

Статистику по голосованию на своей странице в Фейсбук опубликовал заместитель главы ОО "Громадський Контроль" Денис Селин. Ее можно посмотреть по ссылке. По его словам, проходной порог для малых проектов - выше 230 голосов, для больших - выше 730 голосов.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю