Советник мэра Днепра рассказала, когда будут известны проекты-победители бюджета участия

25.05.2017 08:54

Советник городского головы Днепра Яника Мерило заявила, что окончательные результаты по голосованию за проекты бюджета участия будут известны 29 мая.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Сегодня ночью закончилось голосование за проекты бюджета участия в Днепре.

34 671 жителей дали 56 690 голосов за 258 проектов. 

Самая популярная сфера - культура и туризм, на втором месте - спорт. И это отлично, что волнует не только тематика ЖКХ.

Cамое большое количество голосов (1295) собрал пока проект "Музейна експозиція, присвячена творчості викладача, композитора та поета Володимира Скуратовського". 

Но еще собираем голоса, оставленные на бумаге в библиотеках и ЦНАПах, и оцифровываем. Поэтому еще немного терпения, и 29 мая будет окончательный результат", - написала она.

Статистику по голосованию на своей странице в Фейсбук опубликовал заместитель главы ОО "Громадський Контроль" Денис Селин. Ее можно посмотреть по ссылке. По его словам, проходной порог для малых проектов - выше 230 голосов, для больших - выше 730 голосов.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет