Советник Филатова заявил о запуске новой услуге на iGov

10.02.2017 10:21

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации, а также мэра Днепра Дмитрий Дубилет заявил, что на iGov запущена новая востребованная услуга – изменение данных о юридическом лице.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Теперь, если у вас ТОВ (или другая форма юрлица), вы можете полностью через интернет изменить название юрлица, контактную информацию, КВЕД и т.д. Те данные, изменение которых несет в себе риск рейдерского захвата (например, руководители предприятия), мы в эту услугу не включили.

Таким образом, на iGov теперь можно открыть, изменить данные и закрыть СПД, а также открыть и изменить данные юрлиц.

Услуга запущена для двух областей: Тернопольская и Днепропетровская. Остальные области должны скоро также скоро запуститься, проводим очередное совещание на эту тему с Министерством юстиции», - написал он.

Читайте также: У главы ДнепрОГА и мэра Днепра будет один советник на двоих

Комментарии
Игорь
11.02.2017
Когда с остальными услугами наладите?половина не работает,выписаться,прописаться...
alexandr
10.02.2017
Главное, чтобы заработало!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет