Советник Филатова заявил, что рад своему увольнению

28.12.2016 09:31

Экс-советник городского головы Днепра Юрий Лозовенко на своей странице в Фейсбук прокомментировал решение Бориса Филатова о его увольнении.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Филатов публично, на камеры объявил, что я больше не советник городского головы на общественных началах. При этом отмечалось, что вместо того, чтобы озвучить ему проблему по проекту реконструкции Вокзальной площади, я писал в Фейсбук, выступал в СМИ, где критиковал исполнительные органы мэрии, а также вел себя безответственно, не выполнял возложенных на себя обязательств и вообще, не соблюдал субординацию.

Честно говоря, я только рад, потому что больше ни от кого не завишу и свободен в действиях и высказываниях. Да, согласен, где-то я допустил ошибки, но я молодой-горячий, где-то неопытный и делаю что-то методом проб и ошибок», - написал он.

Напомним, что 27 декабря Борис Филатов объявил об увольнении Юрия Лозовенко с должности советника на общественных началах.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю