Сотни днепрян пришли поделиться своей кровью с ранеными в больницу Мечникова (ФОТО)

27.12.2016 13:55

Сегодня, 27 декабря, в Днепропетровской областной клинической больнице им. Мечникова состоялся очередной День донора. Это уже 15- акция по сдаче крови с момента начала антитеррористической операции на востоке Украины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Сегодняшняя акция проводится с целью сбора крови для раненных и больных военнослужащих, которые проходят лечение в ОКБ им. Мечникова.

В мероприятии по доброй воле решили принять участие сотни днепрян.

Фото: Татьяна Иванова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю