Сьогодні вороги підняли голову і лізуть в парламент, - Геннадій Корбан (ВІДЕО)

26.10.2014 14:33

Проголосувавши, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Геннадій Корбан закликав всіх жителів Дніпропетровщини не бути байдужими та прийти на вибори.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я хочу попросити всю молодь, усіх людей середнього віку прийти на вибори і проголосувати серцем, не дати можливості втопити Україну в крові, втопити державність цієї країни. Ці вибори - це шанс. Дайте країні шанс. Сьогодні фронда, вороги підняли голову і лізуть в парламент. Ми молоді люди, нове покоління не повинні цього допустити, ми повинні зробити все, щоб Україна виграла, стала на ноги з колін і перестала кровоточити», - зазначив Геннадій Корбан.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель председателя Днепропетровской областной государственной администрации, бизнесмен
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю