Сьогодні у Дніпрі проголосять Акт створення Української етнічної громади

22.03.2017 09:42

Сьогодні, 22 березня, о 12:00 на Монастирському острові, біля підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, відбудеться урочистий захід щодо проголошення Акту створення Української етнічної громади.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав громадський активіст Сергій Філіпенко, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Виходячи із смертельної небезпеки, яка нині нависла над українцями та Україною, в зв’язку із загрозою знищення українського етносу як такого,

усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями українців,

продовжуючи тисячолітню традицію національного державотворення,

благословенні українською землею, що рясно полита кров’ю наших героїчних предків і засіяна їх кістками,

виходячи з права на самовизначення, передбаченого Статутом ООН та іншими міжнародно-правовими документами,

керуючись Декларацією про державний суверенітет України, Конституцією України, Актом проголошення незалежності України, ми проголошуємо Акт єднання українців в Українську етнічну громаду, вважаючи, що саме на нас сьогодні покладено величну місію збереження та збільшення отриманої віковічної спадщини!», - говориться у документі.

Фото: Інформатор

Комментарии
Для Дмитра
22.03.2017
Ну и кому он нужен этот украинский этнос???? Кучке идиотов????
Дмитро
22.03.2017
Збереження українського етносу дуже важливо
Алекс
22.03.2017
А яка вона буде - етнична громада - кучка євреїв, чи кровні українскі словьяни????
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось