Сьогодні для Дніпра сумна дата, - активіст (ФОТО)

26.01.2017 09:48

26 січня 2014 року відбувся штурм Дніпропетровської ОДА. Ці події їх безпосередній учасник, громадський активіст Костянтин Писаревський назвав сумними і неоднозначними.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Сьогодні для Дніпра сумна дата неоднозначних подій, пов’язаних зі штурмом ОДА. Провокаторам з обох сторін було вигідно і вдалося втягнути людей в бійню, перейти в площину насильницьких дій ціною побиття жінок, калічення журналістів, проломлення черепів активістам та стороннім перехожим. Дізнавшись про це, намагались зупинити, а коли не вдалося, то були разом із людьми і теж отримали по ребрах. Наші світлини зафіксували хронологію та учасників подій, крім, закадрових науськувачів, які одразу відлетіли до «землі обітованої». Ця модель нацьковування була апробована в Дніпрі, використана на Майданів в Києві. Мабуть, ніколи ці злочини не будуть повністю розкриті, як і покарані їх справжні організатори», - написав він.

Читайте также:  В судебном процессе по арестам днепровских майдановцев снова объявлен перерыв

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось