Сьогодні для Дніпра сумна дата, - активіст (ФОТО)

26.01.2017 09:48

26 січня 2014 року відбувся штурм Дніпропетровської ОДА. Ці події їх безпосередній учасник, громадський активіст Костянтин Писаревський назвав сумними і неоднозначними.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Сьогодні для Дніпра сумна дата неоднозначних подій, пов’язаних зі штурмом ОДА. Провокаторам з обох сторін було вигідно і вдалося втягнути людей в бійню, перейти в площину насильницьких дій ціною побиття жінок, калічення журналістів, проломлення черепів активістам та стороннім перехожим. Дізнавшись про це, намагались зупинити, а коли не вдалося, то були разом із людьми і теж отримали по ребрах. Наші світлини зафіксували хронологію та учасників подій, крім, закадрових науськувачів, які одразу відлетіли до «землі обітованої». Ця модель нацьковування була апробована в Дніпрі, використана на Майданів в Києві. Мабуть, ніколи ці злочини не будуть повністю розкриті, як і покарані їх справжні організатори», - написав він.

Читайте также:  В судебном процессе по арестам днепровских майдановцев снова объявлен перерыв

Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат