Сьогодні Рада працювала лише годину, але Гройсман обіцяє засідання по неділях

09.12.2014 11:43

Спікер парламенту Володимир Гройсман закрив засідання Верховної Ради. Наступне пленарне засідання відбудеться в четвер, 11 грудня, о 10:00, передає 24tv.ua.
Під час сьогоднішнього засідання Верховна Рада затвердила календарний план проведення першої сесії.

За проект постанови №1010 проголосували 334 депутати.

Парламент проведе засідання погоджувальної ради 22 грудня і 12 січня 2015 і працюватиме в режимі пленарних засідань 3 тижні: з 10 по 12 грудня, з 23 по 26 грудня та з 13 по 16 січня 2015 року.

15-19 грудня і 5-9 січня 2015 депутати працюватимуть в комітетах, комісіях, фракціях і групах, а з 29 грудня по 2 січня 2015 року - з виборцями.

Ми не будемо оголошувати жодних канікул, жодних перерв. Ми будемо працювати стільки, скільки необхідно, до закінчення сесії. Робота Верховної Ради ведеться не тільки у вигляді пленарних засідань, а й у комітетах… Це означає, що будемо працювати щоденно без будь-яких перерв. А те, що стосується бюджету (в цілому розгляду бюджету), то можу вас поінформувати про те, що будуть працювати і в неділю. Оскільки календарний план складається таким чином, що повноцінний розгляд цього питання можливо забезпечити з отриманням мінімальних процедур. Це означає, що треба працювати і в вихідні дні. І я не бачу в цьому нічого страшного,
- заявив спікер Володимир Гройсман.

Крім того, народні депутати сьогодні включили до порядку денного сесії Верховної Ради України проект постанови № 1095 "Про звернення Верховної Ради України до Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації та Президента Російської Федерації про звільнення української льотчиці і народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко". За відповідне рішення проголосували 343 депутати.

Також народні обранці включили до порядку денного сесії Верховної Ради України проект закону № 1014 про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення та гарантування безпеки України) ". За відповідне рішення проголосували 309 депутатів.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю