Сьогодні Рада працювала лише годину, але Гройсман обіцяє засідання по неділях

09.12.2014 11:43

Спікер парламенту Володимир Гройсман закрив засідання Верховної Ради. Наступне пленарне засідання відбудеться в четвер, 11 грудня, о 10:00, передає 24tv.ua.
Під час сьогоднішнього засідання Верховна Рада затвердила календарний план проведення першої сесії.

За проект постанови №1010 проголосували 334 депутати.

Парламент проведе засідання погоджувальної ради 22 грудня і 12 січня 2015 і працюватиме в режимі пленарних засідань 3 тижні: з 10 по 12 грудня, з 23 по 26 грудня та з 13 по 16 січня 2015 року.

15-19 грудня і 5-9 січня 2015 депутати працюватимуть в комітетах, комісіях, фракціях і групах, а з 29 грудня по 2 січня 2015 року - з виборцями.

Ми не будемо оголошувати жодних канікул, жодних перерв. Ми будемо працювати стільки, скільки необхідно, до закінчення сесії. Робота Верховної Ради ведеться не тільки у вигляді пленарних засідань, а й у комітетах… Це означає, що будемо працювати щоденно без будь-яких перерв. А те, що стосується бюджету (в цілому розгляду бюджету), то можу вас поінформувати про те, що будуть працювати і в неділю. Оскільки календарний план складається таким чином, що повноцінний розгляд цього питання можливо забезпечити з отриманням мінімальних процедур. Це означає, що треба працювати і в вихідні дні. І я не бачу в цьому нічого страшного,
- заявив спікер Володимир Гройсман.

Крім того, народні депутати сьогодні включили до порядку денного сесії Верховної Ради України проект постанови № 1095 "Про звернення Верховної Ради України до Державній Думі Федеральних Зборів Російської Федерації та Президента Російської Федерації про звільнення української льотчиці і народного депутата України VIII скликання Надії Вікторівни Савченко". За відповідне рішення проголосували 343 депутати.

Також народні обранці включили до порядку денного сесії Верховної Ради України проект закону № 1014 про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення та гарантування безпеки України) ". За відповідне рішення проголосували 309 депутатів.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю