Як Олійник підім’яв під себе комунальну сферу Дніпропетровщини

08.05.2018 18:30

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник на питання журналіста «СтопКору»: «Чому в області такі погані дороги і як пояснити те, що із вами пов'язують компанію «УПС», яка повинна їх ремонтувати?» відповів: «Я не вмію робити асфальт і ніколи його не робив. Я знаю, чим я займався до цього, чим я надалі буду займатися».

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на «СтопКор».

Основною своєю діяльністю Олійник зазначив юридичні послуги. Як він розказав, в нього була юридична фірма, яка наразі формально належить не йому.

«У мене завжди була юридична діяльність, в мене була юридична компанія, і коли я став посадовцем, у зв”язку із вимогами закону, надмірними, на мій погляд, вимогами, просто офіційно продав на інших своїх партнерів, вони мені більше не належать. А коли я закінчу працювати посадовцем, мені закон дозволить, я із задоволенням буду займатися юридичною діяльністю».

Втім, як вважають деякі експерти, в даному випадку може мати місце конфлікт інтересів. Ситуація, коли посадовець формально позбавляється бізнесу, але насправді продовжує його контролювати може створювати підґрунтя для корупційних схем.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю