Сколько претендентов на пост мэра Днепропетровска?

21.04.2015 19:38

Впереди выборы мэра Днепропетровска. О том, сколько реальных кандидатов на пост главы города, в прямом эфире программы «Погляд» рассказали политолог Андрей Клячин и исполнительный директор Днепропетровского областного отделения ВОО «Комитет избирателей Украины» Станислав Жолудев.

«По реальным кандидатам на поста мэра я насчитал примерно 10. Это те, которые могут претендовать, если не на победу, то, по крайней мере, на выход во второй тур», - сказал Станислав Жолудев.

Читайте также: Слышал, что Куличенко планирует баллотироваться в мэры, я этим разочарован, - Олейник

По мнению политолога, 10 кандидатов — это много. Поэтому будут попытки максимально сократить это количество. Андрей Клячин убежден, что будет кто-то из окружения экс-губернатора Игоря Коломойского, от представителей оппозиции. Кроме того, по его мнению, на пост мэра будут претендовать и 1-2 внефракционных кандидата.

Читайте также: Какими темами будут манипулировать кандидаты на местных выборах?

Комментарии
Рената
22.04.2015
Куличенко не должен пройти ни в коем случае,с него достаточно и натыренного на две гостиницы в Испании.Хотя по хорошему и их надо отобрать.Хватит с него и звания почетного жителя города с бесплатным проездом в городском транспорте.
иванна
22.04.2015
Люди выборам уже не верят, давно, все понимают, что это просто борьба самых наглых за место у кормушки!
Відьмак
22.04.2015
Олійник трохи в пічальці ?))) ха-хаааа! а я ось трохи засумував шо Фонтан та Олійник балатуються )) кізяки вони! Повні та вонююючі ! Казнокрад, шістка Яника та юрист Бєньки!
Виктор
22.04.2015
все рвутся к кормушке, не нажрались еще? Если еще и Куличенко , как поговаривают, снова решит нас обрадовать своим решением баллотироваться - то это будет вообще абзац!!! Он за свой срок, город обворовал уже до нитки... зато себе гостиницы отфигачил в Испании.
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат