Сколько будут стоить в Днепре новогодние елки

23.11.2016 15:11

Скоро Новый год. Как к нему готовятся лесхозы Днепропетровской области и готовы ли они защитить деревья от браконьеров, рассказал начальник Днепропетровского лесного и охотничьего хозяйства Валерий Величко.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

По словам Валерия Величко, с начала ноября леса области усилено охраняют. Помимо стационарных пунктов, территорию обходят мобильные группы, состоящие из лесников и полиции. Браконьера, если поймают, накажут деньгами. Он заплатит штраф от 85 до 170 грн и компенсирует материальный ущерб, который зависит от размера погубленного дерева и в любом случае не будет меньше 300 грн.

К счастью, браконьеров из года в год все меньше. В прошлом году поймали всего 8 незаконных заготовителей новогодней радости.

Тем более, что купить новогоднее дерево легально можно в том же лесхозе. В области на территории более чем в 100 га выращивают сосны на продажу. Покупателям предлагают 5-6-летние деревья. Цена зависит от размера сосенки и стартует от 50 грн.

В прошлом году лесники продали 28 тыс. лесных красавиц. Сколько уйдет в этом — зависит от спроса. Ведь деревья не рубят про запас. Каждая срубленная сосенка имеет своего покупателя. Где заказать себе сосенку — с 1 декабря можно будет узнать вот на этом сайте. Помимо дерева в лесхозе можно будет купить и ветки для новогодних композиций, они обойдутся гораздо дешевле.

Если вы не хотите губить дерево, лесники за 200-500 грн продадут вам сосну с корнями и комом земли. Ее можно на праздники посадить в кадку, а весной пересадить в грунт.

Кстати, все законно заготовленные новогодние деревья в этом году будут снабжены либо чипами, которые остались с прошлого года, либо специальными лентами со штрих-кодом. Благодаря им можно легко узнать, где выросла понравившаяся вам елочка, вот на этом сайте.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю