Скандальный Любимовский карьер был оштрафован на несколько сотен гривен

18.08.2017 12:15

Любимовский карьер, на который жалуются жители Чаплей, после экологической проверки был оштрафован на несколько сотен гривен.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Depo.ua.

Экологическая инспекция выявила 24 нарушения действующего законодательства со стороны предприятия, и ею были наложены штрафы:

Екологічною інспекцію було накладено штрафи на підприємство:

- за наднормативні викиди в атмосферу - 26,69 грн.

- за самовольное использование водных ресурсов (подземной воды) - 442, 06 грн.

- за самовольное использование водных ресурсов (карьерной воды) - 88, 28 грн.

Также на 85 грн были штрафованы несколько должностных лиц.

Читайте также: Жители Днепра митингуют против работы гранитного карьера

Комментарии
укр
19.08.2017
Ну и штрафы! Да в туалетах владельцев этого карьера сколько стоит туалетная бумага где они хозяева карьера после штрафа хохоча вытирают свои прожорливые задницы! Или я не прав?
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат