Ситуация с расследованием избиения на 9 мая меняется каждую минуту, - Филатов

11.05.2017 11:25

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что "ситуация с расследованием избиения на 9 мая меняется каждую минуту, и в положительную сторону".

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Процесс на личном контроле у Арсена Авакова и Юрия Луценко, проведены неотложные следственные действия, первые аресты и обыски, этим занимаются лучшие сотрудники правоохранительных органов.

Вы можете обижаться и требовать общественного контроля, но, в конце концов, есть тайна следственных действий.

И я вижу, что правоохранительная система, наконец, заработала. Могут, если захотят", - написал он.

Читайте также: Глав полиции города и области нужно выбирать на открытом конкурсе, - ГромКонтроль

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Патріот
12.05.2017
Російська імперія хвора невиліковно , загроза , як для України , так і для всього світу, від неї ще є , як від смертельно пораненого звіра , але розпад неминучий. З Росією станеться те ж саме , що й з СРСР. А Україна , вільна і незалежна , обрала вірний шлях ! І як би не "усердствовали" кремлівські диверсанти в Україні - Україні бути !
Елена
11.05.2017
Банды махновцев заправляют городом!!! Доскакались!!!!
Корунд 05
11.05.2017
Горожанин, не сей панику и не скули... Иди и помогай мэру в борьбе с мразью. Не можешь - отползи в дальний окоп и застрелись... Возле мэра и своих паникеров более чем достаточно...
Горожанин
11.05.2017
Информация важная, идет следствие. Но пора бы мэру Борису уже заниматься и своими прямыми обязанностями как городского головы, а не сидеть на страницах в Фейсбуке. Масса проблем в городе, депутатские чвары, городская власть срослась с криминалитетом, разгул преступности, нападения, разбои, убийства, вымогательство. Криминальные волчьи стаи уже и не прячутся. Посетителей руководство избивают прямо в мэрии. Что здесь сказать.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат