Ситуация с расследованием избиения на 9 мая меняется каждую минуту, - Филатов

11.05.2017 11:25

Городской голова Днепра Борис Филатов заявил, что "ситуация с расследованием избиения на 9 мая меняется каждую минуту, и в положительную сторону".

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Процесс на личном контроле у Арсена Авакова и Юрия Луценко, проведены неотложные следственные действия, первые аресты и обыски, этим занимаются лучшие сотрудники правоохранительных органов.

Вы можете обижаться и требовать общественного контроля, но, в конце концов, есть тайна следственных действий.

И я вижу, что правоохранительная система, наконец, заработала. Могут, если захотят", - написал он.

Читайте также: Глав полиции города и области нужно выбирать на открытом конкурсе, - ГромКонтроль

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Патріот
12.05.2017
Російська імперія хвора невиліковно , загроза , як для України , так і для всього світу, від неї ще є , як від смертельно пораненого звіра , але розпад неминучий. З Росією станеться те ж саме , що й з СРСР. А Україна , вільна і незалежна , обрала вірний шлях ! І як би не "усердствовали" кремлівські диверсанти в Україні - Україні бути !
Елена
11.05.2017
Банды махновцев заправляют городом!!! Доскакались!!!!
Корунд 05
11.05.2017
Горожанин, не сей панику и не скули... Иди и помогай мэру в борьбе с мразью. Не можешь - отползи в дальний окоп и застрелись... Возле мэра и своих паникеров более чем достаточно...
Горожанин
11.05.2017
Информация важная, идет следствие. Но пора бы мэру Борису уже заниматься и своими прямыми обязанностями как городского головы, а не сидеть на страницах в Фейсбуке. Масса проблем в городе, депутатские чвары, городская власть срослась с криминалитетом, разгул преступности, нападения, разбои, убийства, вымогательство. Криминальные волчьи стаи уже и не прячутся. Посетителей руководство избивают прямо в мэрии. Что здесь сказать.
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет