Штаб нацзахисту Дніпропетровщини: «Програма підтримки волонтерів – профанація»

13.01.2015 09:48

Штаб національного захисту Дніпропетровьскої області оприлюднив офіційне звернення до Міської Ради та дніпропетровських волонтерів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вкради мільйон – прикрийся волонтером»

Офіційно повідомляємо, що дана Програма підтримки волонтерів мільйоном гривень – чистої води профанація. Окрім 2-3 волонтерів, які нібито забули, що волонтерство – це вміння знайти підтримку, в тому числі й фінансову, для допомоги біженцям, армії , дітям та пораненим про Програму з кодовою назвою «Вкради мільйон – прикрийся волонтером» ніхто не знав. Хочемо зауважити, що соціального запиту на впровадження Програми також немає.

Крім того, використання бюджетних грошей на листівки, фестивалі, сайт та домен – не є актуальним під час такої великої кризи на Сході України, як Війна.

Ключова порада, щодо подальших дій в напрямку використання бюджету області – це створення діючої робочої групи, яка здатна розробити проект конкурсу «Громадська ініціатива. Соціальні проекти», під егідою якої можна обрати 5-6 напрямків, в які й можна інвестувати ресурси з бюджету міста.

Хто і як буде керувати робочою групою – питання нагальне. А отже, ті, хто взяв на себе роль Радників при МіськРаді та модераторів цієї базарної конференції, нехай почнуть заохочувати (збирати контакти і працювати з ними) до участі представників волонтерського руху і розписувати календар зустрічей.  Висновком такої роботи й стане як раз захист 1 млн грн. на майбутній сесії МіськРади. Це буде чесно.І такий формат розподілення грошей стане прозорим. 

Читайте також: Встреча волонтеров в горсовете закончилась, состав рабочей группы не утвержден

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю