Штаб нацзахисту Дніпропетровщини: «Програма підтримки волонтерів – профанація»

13.01.2015 09:48

Штаб національного захисту Дніпропетровьскої області оприлюднив офіційне звернення до Міської Ради та дніпропетровських волонтерів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вкради мільйон – прикрийся волонтером»

Офіційно повідомляємо, що дана Програма підтримки волонтерів мільйоном гривень – чистої води профанація. Окрім 2-3 волонтерів, які нібито забули, що волонтерство – це вміння знайти підтримку, в тому числі й фінансову, для допомоги біженцям, армії , дітям та пораненим про Програму з кодовою назвою «Вкради мільйон – прикрийся волонтером» ніхто не знав. Хочемо зауважити, що соціального запиту на впровадження Програми також немає.

Крім того, використання бюджетних грошей на листівки, фестивалі, сайт та домен – не є актуальним під час такої великої кризи на Сході України, як Війна.

Ключова порада, щодо подальших дій в напрямку використання бюджету області – це створення діючої робочої групи, яка здатна розробити проект конкурсу «Громадська ініціатива. Соціальні проекти», під егідою якої можна обрати 5-6 напрямків, в які й можна інвестувати ресурси з бюджету міста.

Хто і як буде керувати робочою групою – питання нагальне. А отже, ті, хто взяв на себе роль Радників при МіськРаді та модераторів цієї базарної конференції, нехай почнуть заохочувати (збирати контакти і працювати з ними) до участі представників волонтерського руху і розписувати календар зустрічей.  Висновком такої роботи й стане як раз захист 1 млн грн. на майбутній сесії МіськРади. Це буде чесно.І такий формат розподілення грошей стане прозорим. 

Читайте також: Встреча волонтеров в горсовете закончилась, состав рабочей группы не утвержден

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет