Штаб нацзахисту Дніпропетровщини: «Програма підтримки волонтерів – профанація»

13.01.2015 09:48

Штаб національного захисту Дніпропетровьскої області оприлюднив офіційне звернення до Міської Ради та дніпропетровських волонтерів.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вкради мільйон – прикрийся волонтером»

Офіційно повідомляємо, що дана Програма підтримки волонтерів мільйоном гривень – чистої води профанація. Окрім 2-3 волонтерів, які нібито забули, що волонтерство – це вміння знайти підтримку, в тому числі й фінансову, для допомоги біженцям, армії , дітям та пораненим про Програму з кодовою назвою «Вкради мільйон – прикрийся волонтером» ніхто не знав. Хочемо зауважити, що соціального запиту на впровадження Програми також немає.

Крім того, використання бюджетних грошей на листівки, фестивалі, сайт та домен – не є актуальним під час такої великої кризи на Сході України, як Війна.

Ключова порада, щодо подальших дій в напрямку використання бюджету області – це створення діючої робочої групи, яка здатна розробити проект конкурсу «Громадська ініціатива. Соціальні проекти», під егідою якої можна обрати 5-6 напрямків, в які й можна інвестувати ресурси з бюджету міста.

Хто і як буде керувати робочою групою – питання нагальне. А отже, ті, хто взяв на себе роль Радників при МіськРаді та модераторів цієї базарної конференції, нехай почнуть заохочувати (збирати контакти і працювати з ними) до участі представників волонтерського руху і розписувати календар зустрічей.  Висновком такої роботи й стане як раз захист 1 млн грн. на майбутній сесії МіськРади. Це буде чесно.І такий формат розподілення грошей стане прозорим. 

Читайте також: Встреча волонтеров в горсовете закончилась, состав рабочей группы не утвержден

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю