Що робив у Дніпрі міністр юстиції (ВІДЕО)

24.03.2017 07:36

23 березня Дніпро з робочим візитом відвідав міністр юстиції України Павло Петренко. Він взяв участь у нараді з приводу системи електронних аукціонів арештованого майна “СЕТАМ”, яку створили три роки тому за його ініціативою, а також особисто одружив молодят у рамках проекту Мінюсту "Шлюб за 24 години".

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на 9 канал.

Павло Петренко, міністр юстиції України: «Станом на 2014 рік була тільки одна приватна структура, наближена до тодішнього керівництва держави — особисто до “сім’ї” так званої, яка продавала по всій території України сотні тисяч об’єктів, які передавались державою на реалізацію. Говорити про якусь прозорість — взагалі не було сенсу, тому що продавали ці об’єкти в підвалах, десь в якихось незрозумілих приміщеннях, під «своїх» покупців».

Віктор Вишньов, генеральний директор держпідприємства “СЕТАМ”: «Сама ідея створення “СЕТАМу” дозволила вивести дуже ласий шматок ринку з тіні у світло — і таким чином ми сьогодні маємо повністю чесні і прозорі торги. За час функціонування саме державного підприємства “СЕТАМ” було продано активів на суму більш ніж 2,4 млрд. грн. Це може бути нерухомість, автомобілі, це можуть бути якісь рухомі речі, електроніка, це може бути будь-який транспорт — авіаційний, морський, повітряний».

Наразі електронна система продажів арештованого майна налічує 500 тисяч користувачів і 23 складські філії по Україні. Завдяки їй держбюджет поповнився на чверть мільярда гривень. “СЕТАМ” дозволяє не лише «пустити з молотка» арештоване майно, а й продати на аукціоні будь-яке інше. Для представників місцевого самоврядування міністр юстиції презентував нову ініціативу “СЕТАМу”. Тепер платформу зможуть використовувати територіальні громади для продажу надлишкового непрофільного майна і прав користування нерухомістю та земельними ділянками. Далі — зустріч зі студентами — і від серйозних справ міністр перейшов до приємних.

Павло Петренко вручив свідоцтво про шлюб 68-ій парі у Дніпрі, яка вирішила побратися за 24 години.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю