Сессии Днепровского горсовета исправно посещали только 25 депутатов

04.01.2019 14:30

Только 25 из 65-ти депутатов Днепровского городского совета посетили все сессии горсовета в 2018 году, что составило 38% депутатов.

Соответствующая статистика размещена на сайте Днепровского горсовета, сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Согласно опубликованным данным, в 2018 году Днепровский городской совет собирался 11 раз.

При этом не пропустили ни одной сессии такие депутаты (по фракциям):

"УКРОП" (10 депутатов): Сергей Барановский, Катерина Буря, Павел Головаха, Михаил Кутузов, Владимир Панченко, Александр Санжара, Николай Слободянюк, Олег Тупица, Владимир Федоренко, Сергей Шевченко;

"Наш край" (4): Виталий Верба, Руслан Вишневецкий, Олег Григорук, Анжелика Пилипенко;

"За життя" (4): Михаил Гликман, Наталья Демидова, Назарий Постольник, Вадим Рублевский; "Громадська сила" (1): Абдула Эльдаров;

Читайте также: Днепровским депутатам запретят материться и портить репутацию горсовета

"Оппозиционный блок" (2): Татьяна Каптелова, Александр Сирота; "Самопомощь" (1): Александр Лыгин;

"Солидарность" (1): Северин Маринчук; Внефракционные (2): Владимир Икол, Анастасия Староскольцева.

В то же время, ни одного заседания не посетил член фракции "УКРОП" Григорий Гельфер. Внефракционный депутат Сергей Суханов отсутствовал на последних 10 сессиях.

Меньше половины сессий посетили еще пятеро депутатов: член фракции "Солидарность" Дмитрий Хозин (восемь прогулов), глава фракции "Громадська сила" Загид Краснов и его сын Руслан Краснов – по семь прогулов, внефракционный депутат Вячеслав Мишалов (семь прогулов).

На один прогул меньше у внефракционного депутата Александра Турчина – шесть. Следующая сессия Днепровского городского совета назначена на 23 января 2019 года.

Источник: "Новости Днепра".

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Оппозиционный блок"
Подробнее
Политическая партия "УКРОП"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Партия "За життя"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю