Сергей Жуков: "Люстрация без качественных кадров превратится в популизм"

06.10.2014 12:00

Депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков считает, что люстрация без качественных кадров превратится в популизм.

Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

На своей странице в "Фейсбук" политик заявил: "Сама по себе система люстрации подразумевает не только старые кадры "на мусорку". Для придания ей смысла необходим набор новых людей, способных к государственному управлению".

Депутат интересуется - откуда их брать?

"Где центры тестирования, подготовки и переподготовки? Где вообще стратегия поиска новых лидеров? Если набрать с улицы - это чистая лотерея, они по-любому будут хуже предыдущих, так как профессиональную ущербность будут компенсировать получением материальных благ. Опять основным критерием новых политиков будет личная преданность тем, кто будет уполномочен эту люстрацию проводить. Люстрация без качественных кадров превратится в популизм и вред государству", - заявил депутат Днепропетровского городского совета Сергей Жуков.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Нат
06.10.2014
Есть много талантливых и грамотных порядочных людей, патриотов Украины! Их не пускают бездари, которые ухватили места и называют себя ПРОФИ! Почему мы так плохо живем? Скажем спасибо нынешним ПРОФИ!
Петрович
06.10.2014
Всё правильно говорит. Только если намекает на себя, то тут себе льстит. Последний доклад на семинаре повышения квалификации адвокатов изобиловал неточностями, ошибками и откровенным незнанием предмета.
олег
06.10.2014
при союзе сколько лет готовили в управленцы,а сейчас с майдана и в ВР и :*шо воно на рукодит*
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю