Сергей Пасхалов: "Украине выгодно стать союзником НАТО"

29.07.2014 20:30

"Украине выгодно стать союзником НАТО", - заявил председатель Днепропетровской городской организации партии "УДАР" Сергей Пасхалов. Об этом политик сказал во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала, сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

По его мнению, cближение и получение такого статуса союзника очень выгодно Украине, так как не подразумевает серьезнейших обязательств, как например, статус полноправного члена Североатлантического альянса.

"Это повод, который существенно сужает рамки для маневра российского руководства", - подчеркнул он.

Сергей Пасхалов отметил, что впервые за долгие годы есть четкий вектор на Евросоюз и четкий вектор на получение реальных союзников во внешней политике. В данном случае, единственный союзник Украины - это НАТО.

Он считает, что это стало возможным благодаря поддержке украинского народа, который сделал выбор в пользу высоких европейских стандартов. "Но нам необходимо модернизировать свое законодательство, а главное - выполнять это законодательство, если хотим добится реальных изменений в стране", - заявил председатель Днепропетровской городской организации партии "УДАР" Сергей Пасхалов.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю