Сергей Жуков: «На этих выборах все будет зависеть от правоохранителей»

22.10.2014 14:54

Депутат Днепропетровского горсовета Сергей Жуков на своей странице в фейсбуке заявил, что вступление в силу закона об ужесточении наказания за продажу голосов во время выборов необходимо усилить реальными действиями правоохранителей при данном нарушении.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Закон об усилении ответственности за нарушение избирательных прав впервые вводит уголовную ответственность как в отношении тех кто скупает голоса, так и тех кто продает. Пару задержаний возле избирательных участков и на базарах или иных местах скопления людей приведет к срыву массовой фальсификации и существенным изменениям, которые могли бы повлиять на результаты в мажоритарных округах», - пишет депутат горсовета.

Сергей Жуков констатирует, что для срыва массовой скупки избирательных голосов у МВД должна быть мотивация и желание.

«В общем, все будет зависеть от правоохранителей и от того захотят они срывать покупку голосов или не захотят.  P.S. Существенное влияние применение этого закона может быть именно не сейчас, а во время проведения местных выборов», - добавил Жуков.

Читайте также: В Украине запустили социальный ролик о продаже избирательного голоса (ВИДЕО)

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю