Сергей Ларин: "Межрегиональная вражда выгодна антиукраинским силам"

22.08.2014 18:32

Председатель исполкома Партии развития Украины Сергей Ларин выступил с предложением ввести уголовное наказание за разжигание межрегиональной вражды, сказано в сообщении на сайте политсилы.

"В последнее время в социальных сетях и СМИ появляется все больше оскорбительных для жителей тех или иных регионов ярлыков, клише, огульных обвинений. Уроженцев целых областей поголовно обвиняют во всех смертных грехах. Так мы страну снова не сошьем. Украина - наш общий дом, где каждому должно быть комфортно", - заявил Ларин.

Он допускает, что у жителей Донецка и Львова могут быть разные политические убеждения, разные культурные и бытовые традиции, но они являются гражданами одной страны.

"Никто не имеет права публично утверждать, что у нас есть "правильные" и "неправильные" украинцы, требовать поголовно ущемлять в правах жителей каких-то регионов. Ненависть между нами, гражданами Украины, в первую очередь, выгодна внешним антиукраинским силам. Те, кто сегодня кричат о фильтрационных лагерях и лишении уроженцев каких-то областей права голоса на выборах, играют на руку этим силам", - отметил политик.

"В Уголовном кодексе есть статья 161, которая предусматривает ответственность за разжигание межнациональной, расовой и религиозной вражды и ненависти. Партия развития Украины предлагает ввести также уголовную ответственность за разжигание межрегиональной розни, за пропаганду ненависти к жителям тех или иных регионов нашей страны", - подчеркнул Ларин.

Источник: Обозреватель

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю