Серед дніпропетровських журналістів оголосили конкурс

24.02.2015 13:20

Оголошено початок прийому робіт для участі у щорічному творчому конкурсі ДОО НСЖУ.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Щорічний творчий конкурс засновано Правлінням Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України з метою підвищення майстерності журналістів та встановлення високого професійного рівня для молодих колег, також з метою удосконалення принципів демократичної преси в суспільстві, утвердження морально-етичних і правових норм діяльності ЗМІ, участі журналістів у вихованні патріотизму, духовності суспільства, утвердження принципів толерантності та міжнаціональної злагоди в суспільстві, формування позитивного іміджу Дніпропетровщини.

Подати свою роботу на конкурс може кожен член НСЖУ, який професійно займається журналістикою в Дніпропетровській області - без обмежень за віком, місцем проживання, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), і т.ін.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

Номінація «Вірність професії»

Номінація «Журналістське розслідування»

Номінація «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма

Номінація «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко

Номінація «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша

Номінація «Журналістський дебют» ім. М.Шутя.

До участі у конкурсі подаються роботи, які були оприлюднені в період з 25 квітня 2014 року по 25 квітня 2015 року. На кожну роботу, подану на конкурс, оформляється окрема заявка. Конкурсні роботи надсилаються подаються не пізніше оголошеного терміна – 25 квітня 2015р.

Конкурсні роботи, оформлені належним чином (умови подання робіт у ПОЛОЖЕННІ про щорічний творчий конкурс ДОО НСЖУ до Дня журналіста України), надсилаються на електронну адресу ДОО НСЖУ dnepr.nsju@gmail.com з поміткою «На конкурс. Номінація…. (вказати назву номінації)» в темі листа.

Назва файлу анотації для конкурсної роботи повинна співпадати з назвою файлу конкурсної роботи. Також конкурсні роботи можуть бути доставлені або надіслані за адресою ДОО НСЖУ: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 8 із зазначенням “Творчі конкурси ДОО НСЖУ” (контактні телефони: (056) 744-16-46, 744-31-62, 098-610-69-11).

Детальна інформація про умови участі у конкурсі - у ПОЛОЖЕННІ про щорічний творчий конкурс ДОО НСЖУ до Дня журналіста України

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю