Серед дніпропетровських журналістів оголосили конкурс

24.02.2015 13:20

Оголошено початок прийому робіт для участі у щорічному творчому конкурсі ДОО НСЖУ.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Щорічний творчий конкурс засновано Правлінням Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України з метою підвищення майстерності журналістів та встановлення високого професійного рівня для молодих колег, також з метою удосконалення принципів демократичної преси в суспільстві, утвердження морально-етичних і правових норм діяльності ЗМІ, участі журналістів у вихованні патріотизму, духовності суспільства, утвердження принципів толерантності та міжнаціональної злагоди в суспільстві, формування позитивного іміджу Дніпропетровщини.

Подати свою роботу на конкурс може кожен член НСЖУ, який професійно займається журналістикою в Дніпропетровській області - без обмежень за віком, місцем проживання, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), і т.ін.

Конкурс проводиться у таких номінаціях:

Номінація «Вірність професії»

Номінація «Журналістське розслідування»

Номінація «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма

Номінація «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко

Номінація «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша

Номінація «Журналістський дебют» ім. М.Шутя.

До участі у конкурсі подаються роботи, які були оприлюднені в період з 25 квітня 2014 року по 25 квітня 2015 року. На кожну роботу, подану на конкурс, оформляється окрема заявка. Конкурсні роботи надсилаються подаються не пізніше оголошеного терміна – 25 квітня 2015р.

Конкурсні роботи, оформлені належним чином (умови подання робіт у ПОЛОЖЕННІ про щорічний творчий конкурс ДОО НСЖУ до Дня журналіста України), надсилаються на електронну адресу ДОО НСЖУ dnepr.nsju@gmail.com з поміткою «На конкурс. Номінація…. (вказати назву номінації)» в темі листа.

Назва файлу анотації для конкурсної роботи повинна співпадати з назвою файлу конкурсної роботи. Також конкурсні роботи можуть бути доставлені або надіслані за адресою ДОО НСЖУ: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 8 із зазначенням “Творчі конкурси ДОО НСЖУ” (контактні телефони: (056) 744-16-46, 744-31-62, 098-610-69-11).

Детальна інформація про умови участі у конкурсі - у ПОЛОЖЕННІ про щорічний творчий конкурс ДОО НСЖУ до Дня журналіста України

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю