Семьям погибших днепровских патрульных купят квартиры и выплатят по 725 тыс. грн

26.09.2016 13:20

Советник главы Министерства внутренних дел Украины Антон Геращенко заявил, что государство выплатит семьям погибших единоразовую помошь в размере 725 тысяч гривен.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Также семьям Ольги и Артема будут приобретены двухкомнатные квартиры и начисляться пенсия по утере кормильца семьи.

На месте трагической гибели полицейских по решению городского совета будет установлен памятный знак", - написал он.

Напомним, что в 12.00 в театре им. Горького началась панихида по погибшим.

Читайте также: Маршрутчика, который пытался перегородить дорогу убийце патрульных, наградят.

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю