Семьи бойцов АТО приглашают на бесплатные экскурсии в планетарий

09.12.2016 11:23

Безграничное звездное небо, невероятные цвета космоса, загадочные туманности. Узнать больше о Вселенной приглашают семьи бойцов АТО. Программа интересна детям и взрослым. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Мы сотрудничаем с театрами, цирком, планетарием. Постоянно приглашаем на бесплатные спектакли бойцов АТО и их детей. Таким образом хотим подарить семьям защитников хорошее настроение. Ребята охотно берут приглашения, спрашивают, когда будут очередные акции», - рассказала координатор Центра помощи участникам АТО Наталья Шулика.

На этот раз семьи бойцов АТО приглашают в планетарий. 11 декабря для них планируют организовать отдельный сеанс. Программу подберут интересную как для детей, так и для взрослых.

Более подробную информацию можно узнать в Центре помощи участникам АТО при Днепропетровской ОГА, который находится по адресу: пр. А.Поля, 1 (бывший пр. Кирова), 1-й этаж. Телефон (056) 742-86-62.

Чтобы получить бесплатные билеты, необходимо заполнить форму или записаться по телефону 068 679 89 61.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю