Семенченко снова собирает вече в Кривом Роге

29.03.2016 14:20

Народный депутат Семен Семенченко опровергает обвинения в том, что в его проигрыше на выборах виновата «Самопомощь» и обещает, что все объяснит криворожцам на вече 3 апреля.

Об этом он написал на странице сообщества "Кривой Рог без Вилкула" в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Мы должны быть готовы не только к мгновенной мобилизации, но и к мгновенному распространению информации.

Читайте также: Кривой Рог: результат тот же минус 200 млн грн из госбюджета.

Нам нужны источники информации о том, что происходит на ГОКах, в школах и больницах. Нам нужны возможности поднимать проблемы Кривого Рога на уровень Киева, возможности заставлять государственные организации действовать в интересах криворожан.

Апелляции к «органам», президенту, правительству бессмысленны. Они уже давно не с нами.

В воскресенье жду ответственных граждан Кривого Рога в 12.00 на вече возле Казака Рога», - пишет он.

Читайте также: Результаты выборов в Кривом Роге станут поворотной точкой в истории Украины, - Вилкул.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
д 38
30.03.2016
Че он никак не успокоится?Что это за демократия когда людям выносят мозги за их выбор.
гость
29.03.2016
Пусть этот самозванец в Киеве или во Львове вече проводит и не раскачивает Кривой Рог.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю