Сегодня в Днепре состоится всеукраинское вече

07.10.2016 09:50

Сегодня, 7 октября, в 12.30 на площади возле театра им. Шевченко состоится старт всеукраинского духовного вече «Україна-мати кличе своїх дітей».

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Юрий Якуба, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам активиста, цель мероприятие – призвать зарубежных украинцев возвращаться на Родину.

После Днепра вече состоится во многих других городах Украины.

Читайте также: Дніпровський чиновник розповів про загрози спускання каскаду водосховищ.

Комментарии
Инга
07.10.2016
А рабочие места имеются???? Общественный активист, возвращайся назад в песочницу!!!!!
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю