Сегодня в Днепре состоится всеукраинское вече

07.10.2016 09:50

Сегодня, 7 октября, в 12.30 на площади возле театра им. Шевченко состоится старт всеукраинского духовного вече «Україна-мати кличе своїх дітей».

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Юрий Якуба, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам активиста, цель мероприятие – призвать зарубежных украинцев возвращаться на Родину.

После Днепра вече состоится во многих других городах Украины.

Читайте также: Дніпровський чиновник розповів про загрози спускання каскаду водосховищ.

Комментарии
Инга
07.10.2016
А рабочие места имеются???? Общественный активист, возвращайся назад в песочницу!!!!!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю