Сегодня в Днепре состоится фестиваль «Песни, рожденные в АТО»

20.05.2017 08:15

Сегодня, 20 мая, состоится второй Всеукраинский фестиваль «Песни, рожденные в АТО». Жителей и гостей города ждет целый фестивальный день - несколько сцен, много авторской музыки, выставка и OpenAir от культового украинского ди-джея.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

11:00 - 15:00 - на малой сцене фестиваля возле Музея АТО (проспект Д.Яворницкого, 16) сольные программы исполнят прошлогодние лауреаты фестиваля. Гостей будут угощать блюдами из полевой кухни и чаем. Можно будет также присоединиться к экскурсиям по Музею АТО.

12:00 - 19:00 - в парке им. Т.Шевченко перед входом в летний театр будет проходить выставка работ военных фотографов.

14.00 - на большом экране в летнем театре парка им. Т.Шевченко презентуют документальный фильм о переселенцах. «На прицеле у счастья» - режиссерский дебют одного из постоянных авторов и сценаристов студии «Квартал 95» Александра Брагина.

15.30 - у входа в летний театр вальс будут танцевать участники «Сиреневого бала» - волонтеры и АТОшники.

16:00 - 19:00 - Гала-концерт фестиваля "Песни, рожденные в АТО" в летнем театре парка им. Т. Шевченко. Авторские песни, написанные на фронте, исполнят 15 лауреатов фестиваля со всей Украины - сольные исполнители и музыкальные группы. На сцену выйдут также участники фестиваля-2016 и волонтеры. Посмотреть концерт вживую можно будет на 34 канале, сайте ДнепрОГА, странице ДнепрОГА в Facebook и по ссылке.

20:00 - Drum&BassOpenAir на аллее возле летнего театра парка им. Т.Шевченко. Хедлайнер - DJ Tapolsky - член жюри фестиваля, ветеран АТО, радиоведущий и культовый украинский ди-джей.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю