Сегодня в Днепре соберутся поклонники 7 ноября

07.11.2016 08:30

Сегодня, 7 ноября, возле Театра оперы и балета соберутся те, для кого 7 ноября – красный день календаря.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава общественной организации «Приумножим славу Приднепровья» Виктор Березка, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«7 ноября 2016 года исполняется 99 лет со дня Великой Октябрьской социалистической революции. Многие активисты меня спрашивают, как мы завтра будем участвовать в этом празднике. К сожалению, наша общественная организация, в составе которой входят представители 18 разных по идеологии политических партий и 32 общественных структур, не может быть инициатором проведения тематического мероприятия в нынешних условиях. Тем не менее, те активисты организации, для которых 7 ноября – красный день календаря, выйдут к 10.00 на площадь перед Театром оперы и балета в Днепропетровске для участия в митинге днепропетровцев, посвященном этому событию – Дню Великого Октября», - рассказал он.

Читайте также: ТОП-10: депутаты Днепропетровского областного совета.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю