Сегодня в Днепре расскажут о дальнейшей работе Приватбанка

19.12.2016 11:51

Сегодня, 19 декабря, в 14.00 в Днепре состоится брифинг первого заместителя главы Национального Банка Украины Якова Смолия и Александра Дубилета о текущей работе Приватбанка.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу НБУ.

Место проведения: главный офис ПриватБанка в г. Днепр, ул. Набережная Победы, 30.

Напомним, что Кабинет Министров Украины на заседании 18 декабря принял решение о вхождении государства в капитал ПАО "Приватбанк". Согласно этому решению, 100% акций банка будет принадлежать государству в лице Министерства финансов.

Комментарии
прохожий
19.12.2016
ага, ждем, интересно узнать, куда беня дел 5 миллиардов долларов!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю