Сегодня на Запорожском кладбище похоронили солдата, погибшего в 1943 году (ФОТО)

14.11.2016 17:09

Член поисковой организации «Поиск-Днепр» Андрей Яровой рассказал, что сегодня, 14 ноября, в Днепре на Запорожском кладбище прошло прощание и торжественное захоронение нашего земляка, уроженца города Днепропетровска, гвардии старшего лейтенанта Тараненко Михаила Ивановича.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Он погиб в воздушном бою, прикрывая работу бомбардировщиков под Ленинградом 7 ноября 1943.

По спискам он значился пропавшим без вести.

В 2005 году силами поисковиков отряда «Северо-Запад» было найдено место падения самолета и по номерам идентифицировали пилота.

Затем был долгий путь поиска родственников и сложная процедура возвращения останков на Родину.

И вот сегодня все позади.Прощальные слова. Военный салют. Родная земля», - написал он.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю