Сегодня на Днепропетровщине семьи участников АТО получат квартиры

28.12.2016 10:26

Сегодня, 28 декабря, 5 семей участников АТО и 2 семьи военнослужащих получат ключи от квартир в новом доме, который расположен в с. Партизанское Днепропетровского района.

Об этом в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» сообщила руководитель пресс-службы Днепропетровского облсовета Анна Рыбченко.

«Дом, в котором будут жить военнослужащие, - это новострой на 24 квартиры. 5 квартир в нем предназначены для семей атошников и 2 для военнослужащих, которые десятилетиями стояли в квартирной очереди. Они получают жилье за выслугу лет. Квартиры приобретены за счет госбюджета, на эти цели потрачено 3,5 млн грн. Всего в 2016 году Днепропетровская область на эти цели получила из госбюджета 122 млн грн.

Новоселы получат ключи от пяти 1-комнатных квартир и двух 2-комнатных. Там полностью сделан ремонт, установлена сантехника, есть даже люстры и некоторые другие предметы интерьера. Можно ставить мебель и въезжать», - сказала она.

Читайте также: Аваков наградил оружием нардепа от Днепропетровщины

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет