Борис Филатов: "Сегодня я очень рад"

13.02.2015 14:13

Сегодня, 13 февраля, парламент проголосовал за персональный состав специальной контрольной комиссии по приватизации, председателем которой является экс-заместитель губернатора Днепропетровщины, нардеп Борис Филатов.

Об этом политик заявил на своей странице в фейсбук, пишет Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Почти три месяца парламент не мог определиться с персональным составом специальной контрольной комиссии по приватизации, председателем которой я являюсь.

Сегодня, наконец, депутаты проголосовали за заместителей, секретаря и членов комиссии.

Одному Господу Богу ведомо, сколько мне пришлось приложить сил и нервов, чтобы убедить все политические силы делегировать в комиссию 15 народных избранников.

Читайте также: В Днепропетровске Филатов рассказал о комиссии по контролю за приватизацией

Впервые за историю Верховной Рады, за все восемь созывов, соблюдена норма закона о численном составе в 15 человек.

Это позволит эффективно работать, собрать кворум и реально, а не на словах, контролировать процессы приватизации в стране.

Особая благодарность всем проголосовавшим коллегам и лично Владимиру Гройсману, сумевшему обеспечить принятие решения.

Первым заместителем комиссии избран командир легендарной штурмовой роты "Захид" батальона "Айдар", мой товарищ и коллега Игорь Лапин.

С такими кадрами контроль будет всеобьемлющий.

Сегодня я рад. Очень рад», - заявил Филатов.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю