«Самопомощь» нужно включить в комиссии по торговле и этике, - Начарьян

17.03.2016 17:58

Руководитель фракции «Оппозиционный блок» в Днепропетровском горсовета Наталья Начарьян предложила отметить фракцию «Самопомощь» за удачную продажу демократических ценностей. Такую позицию она высказала в эфире программы НАЖИВО на 51 канале.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу политической силы.

На своей странице в фейсбук Наталья Начарьян написала, что в эфире 51 канала Артем Хмельников рассказал о реальной сделке «Самопомощи» с  «тушкоалицией». «Мы («Самопомощь») взяли на себя политическую ответственность – отвечать за развитие города. Мы поддержали программу городского головы, с которой он шел на выборы. Фракция «Самопомощь» взяла на себя контрольные функции в городском совете, сегодня был избран секретарь от «Самопомощи», а одна из основных функций секретаря – контрольная, мы взяли секретаря и дали карт-бланш мэру в системе управления городом. Мы поддержали инновационную структуру. И надеемся, что программа городского головы будет реализована, а мы будем контролировать ее исполнение», - сказал Артем Хмельников.

Комментируя выступление Артема Хмельникова, Наталья Начарьян отметила: «Фракция «Самопомощь», имея самую малочисленную фракцию в городском совете - 5 депутатов, получила пост секретаря горсовета, председателя бюджетной комиссии, члена комиссии по коммунальной собственности и законности. Поэтому я предложила на следующей сессии предоставить фракции «Самопомощь» комиссию по торговле, за удачную продажу демократических ценностей».

Также, проанализировав эфир в целом, Наталья Начарьян пишет на своей странице в фейсбук: «Поговорили более демократично, чем на сессии с Филатовым. Может потому, что из пяти человек трое – я, Екатерина Збарская и Камиль Примаков, были из печально известной комиссии по депутатской этике? Нам бы в эту комиссию еще Артема Хмельникова».

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет