"Самопоміч" претендує на 6 комітетів у Раді, — Соболєв

17.11.2014 15:22

Партія "Об'єднання "Самопоміч" назвала шість парламентських комітетів, які її представники могли б очолити у Верховній Раді нового скликання.
Про це на прес-конференції у Києві повідомив сьогодні представник “Самопомочі” Єгор Соболєв, передає Телеканал новин "24".

Висунули своїх кандидатів на керівництво комітетами. Це комітет з питань правосуддя, оборони, місцевого самоврядування, боротьби з корупцією та мафією,євроінтеграції разом з комітетом з паливо-енергетичного комплексу, — сказавСоболєв.
Соболєв також зауважив, що сам планує працювати у Комітеті Верховної Ради з питань боротьби з корупцією.

В "Самопомочі" вчергове наголосили, що не претендують на посади в уряді, оскільки мають намір активно і ефективно працювати в парламенті, а також виступають за повну відмову від квотного принципу при формуванні уряду.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю