Садовий пропонує на посаду першого віце-прем’єра власного претендента

01.12.2014 12:16   -
Автор:

Лідер партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий, який залишився на своєму місці голови міста після проходження його політсили до ВР, не збирається йти працювати в Уряд. Про це він сповістив на своїй сторінці у соцмережі, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
Сьогодні фракції «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» запропонували призначити першим віце-прем’єром України мера Львова Андрія Садового. Відповідну заяву керівників партій опубліковано 1 грудня на офіційному сайті «Народного фронту».
У відповідь на це Садовий каже, що одразу після виборів він з Президентом в присутності Арсенія Яценюка обговорював можливі призначення в уряд. Але вже тоді чітко повідомив, що нинішнє становище мера виключає це.
«Тоді всі поставились до цього з розумінням. Я є чинним міським головою Львова, несу повну відповідальність за ситуацію в місті до кінця каденції і не маю на кого її перекласти. У випадку відставки мера контроль над містом отримують депутати, більшість з яких у Львові на сьогодні перебувають у зв’язках та під впливом напівкримінальних структур. Це було б дуже безвідповідально щодо львів’ян та міста, яке є сьогодні дуже важливим для України», — пише Садовий.
Натомість, він пропонує закріпити статус першого віце-прем’єра в майбутньому уряді за керівником економічного блоку та призначити на цю посаду Наталію Яресько, яка є співзасновником компанії Horizon Capital.
«Попри те, що вона народилась у США, останні 20 років живе в Україні, є справжнім патріотом країни і чудово знає всі наші реалії.
Наталя Яресько є знаною в світі міжнародної економіки, з бездоганною освітою та репутацією, незалежною від партій та корупційних схем і здатна дати поштовх українській економіці та навести лад в сфері державних фінансів. Знаю, що п. Яреська готова розглянути цю пропозицію та взяти відповідальність за міністерства економіки та фінансів. Справа за Прем’єром.
Як і раніше, я готовий працювати не лише в рамках міста. Я є віце-президентом Асоціації міст та громад України і темою децентралізації займаюсь не один рік. Моє завдання зараз — аби голос українських громад нова влада чула щодня», — резюмував мер Львова.

ПоделитьсяКатегория: Новости

Теги: , , ,