С сепаратистскими настроениями нужно бороться реформами, - Артем Романюков

02.11.2016 12:45

Глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянс» Артем Романюков уверен, что с сепаратизмом нужно бороться и можно победить только проведением реформ, которые направлены на улучшение жизни украинцев.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Я считаю, что всяческие обращения относительно борьбы с сепаратизмом – это очень хорошо, и я их поддерживаю, но, к сожалению, реальной пользы они приносят мало. Мы видим, что регуляторными актами, сколько бы их не принимали, сепаратизм не побороть и не искоренить. Запретительные меры не помогают. Вот запретили депутаты Днепра рекламу поездок в Крым, и что, она исчезла? Нет.

С сепаратизмом нужно бороться реформами. Чтобы люди видели в своей жизни реальные улучшения. Что на дорогах наносится разметка, что «наливайки» сносятся и на их место не устанавливаются новые, что вовремя вывозится мусор, что в горсовете работает действует Прозорро… Если бы все это в комплексе работало, то даже те, кто имеет какое-то другое мнение, его бы изменили», - сказал он.

Напомним, что около 100 днепровских общественников написали коллективное заявление руководству правоохранительных органов области и местным властям с призывом усилить борьбу с проявлениями сепаратизма в Днепре и регионе.

Читайте также: Сепаратистов нужно сажать в тюрьму или высылать в Россию, - волонтер.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава правления общественной организации «Громадський контроль Дніпра», глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянса»
Подробнее
Комментарии
Павло
02.11.2016
Лучше так: " С сепаратистскими настроениями нужно бороться". Любыми..Нет ЛЮБЫМИ способами. В том числе и реформами.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю