С начала обстрелов Авдеевки в Днепр доставили 11 раненых

01.02.2017 16:47

Жестокие бои в районе Авдеевки и Светлодарской дуги заполнили операционные кровати ранеными бойцами. В течение двух суток областная больница имени Мечникова приняла 11 человек, из них двое - мирные жители.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Пятеро военных привезли вчера. Некоторых сразу подготовили к операции. Самая длинная - на голове, продолжалась 5 часов. Сейчас все ребята в сознании, но два пациента до сих пор в тяжелом состоянии. Тяжелый случай у 21-летнего Игоря из города Сумы - парень услышал пулеметную очередь и упал. Пуля пробила легкое и диафрагму, повредила спинномозговой канал. Теперь юноша вряд ли сможет ходить. Он потерял 3 литра крови и всю ночь провел в операционной. Теперь находится на искусственной вентиляции легких.

«Андрей, ему 32 года. Он получил минно-взрывное ранение - полностью разорвало руку, очень пострадала нога в районе бедра. Пальцы наверняка, по прогнозам на сегодняшний день, потеряет. Осколками изрешечен живот, грудь. Но он мне показывает жетон, на котором написано: «Дважды не умирают!», - говорит  главный врач Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Сергей Рыженко.

Боец ​​72-й отдельной механизированной бригады Андрей Галич рассказывает, что, если бы не жетон, осколок зашел бы в шею. «Там все было - и артиллерия, и минометы! Мы там вдвоем с парнем стояли - мина упала, прямо под ноги упала - нас разбросало в разные стороны. Вроде нормально, собрали потихоньку меня», - говорит парень.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат