S.Group отправила помощь украинской армии в зону АТО

08.12.2014 10:29

Группа компаний, работающих под брендом S.Group отправила помощь украинским военным в зону АТО.

Об этом сообщил генеральный директор группа компаний S.Group Виталий Скворцов, пишет Интеренет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Группа компаний S.Group активно помогает украинским военным в зоне АТО. Мы отправили на передовую продукты питания. Это не разовая акция. На базе центрального офиса корпорации создан Волонтерский центр помощи раненным бойцам и переселенцам из зоны проведения АТО.  Волонтеры центра обеспечивают медицинскую и гуманитарную помощь людям, жизнь которых сильно изменила ситуация на Донбассе» - сообщил Виталий Скворцов.

Ранее силами Волонтерского центра группы компаний закупались медикаменты и медицинское оборудование, продукты питания и предметы гигиены для больниц Днепропетровска, в которых проходят лечение раненые на Донбассе бойцы.

В августе 2014 года сотрудники группы компаний S.Group провели патриотический флеш-моб и собрали более 1 млн грн в помощь раненым укранским бойцам, которые проходят лечение в больнице им. Мечникова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю