С Днепра стартует всеукраинский медицинский проект «Помощь идет»

26.01.2017 12:21

Благодаря проекту жители прифронтовых территорий, не имеющие возможности получить квалифицированную медицинскую помощь, будут получать необходимое лечение, в том числе и оперативное, в больницах страны. Днепропетровская область первая откликнулась на инициативу руководства командования «Восток».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу облсовета.Уже на днях 8 детей из Светлодарска, Авдеевки, Марьинки и других прифронтовых территорий пройдут обследование и будут прооперированы в Днепропетровской областной клинической детской больнице. К проекту также привлечена городская больница №6 Днепра.

Читайте также: На военный госпиталь Днепра могут предъявить права казахские банкиры

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю