Руслана: Дніпропетровськ сьогодні — міст єднання всієї України

10.09.2014 14:42

Вона одна з перших ішла за народ, за його свободу, попереду Майдану, за революцію. І зараз, коли країна ще більше потребує допомоги й підтримки, вона не полишає свою місію — відстояти незалежність, цілісність країни і допомогти людям не зламатися в лихоліття. Вона була в Америці, просила про допомогу Лондон, Берлін і Брюссель, а підтримку знайшла у Дніпропетровську, і цією підтримкою стала й сама. Співачка Руслана приїжджала в наше місто не раз : підтримати поранених солдатів і розповісти журналістам про свою миротворчу місію і подальші плани в боротьбі за єдину Україну.

 «Поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли»

Народна артистка України Руслана Лижичко та генерал-полковник Володимир Рубан у ході спільної місії в зоні проведення АТО визволили 10 військовополонених. Це бійці 40 батальйону, 91 полку, 92 та 51 бригад.
У полоні «ДНР» знаходяться близько 600 українських солдатів. Домовившись про обмін 8 солдат з нашої сторони та 8 — з їхньої, Руслана разом з Володимиром Рубаном вирушила на виконання місії. Під час переговорів вдалося обміняти 10 наших бійців. Перевага віддавалася тим бійцям, які мають сім’ї та кількох дітей.

— У наступну поїздку ми домовилися з донецькою стороною визволити військовополонених добровольців батальйону «Донбас», — наголосив генерал Рубан. Особливо хочу подякувати Руслані. Без неї ця місія не була б такою успішною. Сподіваюся, що вогонь припиниться на Донбасі. Місцеві навіть жартують: поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли. І якщо вона там залишиться, то вогонь взагалі припиниться. Тому вона може розповідати нам про те, як «там», і що необхідно зробити для того, щоб усе це скоріше закінчилося.

Про дніпропетровські ініціативи, солдатів та інформаційну війну

— Мета моєї попередньої поїздки до Дніпропетровська була дуже проста: я приїхала «поживитися» енергією, — почала свою розповідь співачка-миротворець Руслана. — Дніпро це другий подих для всієї країни. Повернувшись у Київ після концерту в Дніпропетровську на День Незалежності, відразу написала у Фейсбуці, що Дніпро світиться особливою енергетикою й, більше того, живить нею всіх нас. Я завжди відчуваю, де мені треба піднімати людей, а де люди піднімають мене самі.

Дніпропетровськ сьогодні — це наш міст єднання. Я готова допомогти вам усім, чим зможу, усе, що від мене залежить, я зроблю. Тут у вашому мегаполісі уже сформульовані чіткі прогнозовані ініціативи, бачення того, що і як робити в сьогоднішніх умовах. Активісти-волонтери запропонували багато ідей, над якими ми зараз працюємо. Серед них організація символічного єднання країни. Це мости й живі ланцюги, приміром, від Дніпропетровська до Львова, щоб показати цілісність країни. Акції, флешмоби здатні максимально відкрити наше обличчя й довести світу, що ми не фашисти. І ще є багато інших ініціатив, які будуть спрямовані на допомогу солдатам. Це пріоритетне завдання на сьогоднішній день.

Я відвідала військових у лікарні Мечникова, адже знаю, як важливо відчувати, що ти не один, що за твоєю спиною як мінімум, вся країна. Ми чесно й відверто поговорили. Це була непроста розмова, у військових є категоричне судження про те, як управляється, як організована воєнна операція по захисту території України. Як непросто їм на полі бою без необхідної техніки й обмундирування, але, незважаючи на все це, вони рвуться в бій.

Сьогодні ми привезли полонених з української сторони на Донецьку сторону. Забрали наших хлопців і привезли батькам. Я хочу акцентувати вашу увагу на тому, що я провела сатисфакцію. І для мене бути з цими хлопцями поруч — це велика честь. Бути поруч з мужніми, справжніми чоловіками. Я бачу, хто в моїй країні справжні мужчини.

Від того, що вчора я побачила, мені стало страшно. Я пройшла всю лінію фронту, щоб ви розуміли, нашими машинами. Їхали, вже було темно. І я бачила все — і де спалахи, і які там відбуваються дії. В Донецьку так само я чула постріли. Я переночувала в Донецьку, вранці побачила, що людей ніде не було. У місті практично жодної людини. Але дуже приємно, що мій приїзд, так чи інакше, з тієї сторони сприймається як, та і з усіх сторін, припинення вогню в Донецьку. Напевно, для мене це і є миротворчою місією. Це припинення вогню і побільше привезти військовополонених.

Вивели 36 наших хлопців, нам дозволили взяти того, кого ми вважаємо треба взяти у першу чергу. Ми брали хлопців, у кого діти найменші. Якщо наше суспільство налаштоване на мир і нам дозволять провести всю нашу миротворчу місію, то ми спробуємо вивести звідти всіх хлопців. А їх там сьогодні близько 600. Це дуже довга місія. Але писати сценарій миру завжди довше і важче, ніж писати сценарій війни.

Нині йдеться про людські життя. І я дуже рада за мам, які сьогодні щасливі. Я хотіла б, щоб хлопці самі сказали те, що вони відчувають. Я хочу зняти будь-які непорозуміння в нашому суспільстві з приводу того, доцільно чи не доцільно, хто в кого стріляє, де справжній противник і з ким насправді нам треба боротися.

Дякую генералу Володимиру Рубану за те, що він мене взяв у цю місію. По факту так: 16 хлопців першими ми привезли сюди. Це були 92, 93 переважно механізований батальйон (бригада). Відвезли ми 8 донеччан, які були в полоні тут. Це були прості люди. Мене ніхто ніколи не примусить говорити неправду. Я буду говорити те, що я бачу і бачила. Є хлопці, є свідки, їх дуже багато. Я закликаю всіх до чесної розмови. До максимально чесної розмови, наскільки це в принципі може бути.

Є факти, і ці факти треба буде розбирати. Не можна помилятися, закривати на це очі і йти далі. Так країна не будується. Я дуже стривожена, якими методами ми захищаємо свою країну. Розбазарити кращі ресурси, найкращий потенціал і тих хлопців, які першими піднялися захистити країну!.. Але факт залишається фактом.

Мої друзі запитують: хто там, у Донецьку? Відповідаю: такі ж шоковані. Ті, з ким я там зустрілася, такі ж шоковані люди… Звичайно, у нас є справжній супротивник. Та й взагалі ми всі розуміємо, хто справді бажає знищення України. Я дуже хочу, щоб ці люди, які бажають зла Україні, зрозуміли: ми будемо робити все і для єдності країни, і для справжньої міцності країни, і країна повинна триматися на реальному, на справжньому, на дійовому патріотизмі.

Обговорювати — це маленький патріотизм, але встати, як вони, і викликати вогонь на себе — ось де справжній патріотизм. Я хочу, щоб хлопці мене цьому навчили. Я не тільки дякую Богові, що я сьогодні змогла виконати цю місію. Я готова і далі підставляти хлопцям своє плече. І тим, хто зараз біля мене, і тим, хто залишився там. Усім вам спасибі.

Буду підтримувати свій народ, своїх солдатів

Я за те, щоб збирати масові зустрічі. Вони дуже корисні, я знаю, як підняти українців по всьому світі. Ми повинні відкривати світові очі. Якщо політики не можуть цього зробити, люди повинні зайнятися цим самі.

Я потихеньку втілюю свій власний план — треба розбуркати Англію, Канаду й Америку. Це наші країни-гаранти. Ми формулюємо меседж: якщо Америка й Англія не заступляться за Україну, вони програють. Вони програють як країни, які гарантували нашу територіальну цілісність…

Ще хочу додати, і це дуже важливо. Я дякую батальйону «Донбас» та іншим батальйонам, але особливо виділяю «Донбас», та особисто Семену Семенченку. З такими патріотами мені, скажу вам чесно, спокійно спати. І я докладу всіх зусиль, щоб поменше стріляли одне в одного. Я буду продовжувати миротворчу місію, але вона потребує дуже делікатного підходу. Я спеціально зараз звертаюся до всіх, щоб ви допомогли мені здійснити цю місію.

Ми наголошуємо, що це миротворча місія. Поки ракети стріляють, ми не можемо розмовляти. Ми підкреслюємо: дорогі родичі, якщо ви хочете якнайшвидше побачити своїх близьких, давайте разом казати «Стоп, вогонь!» Ми проторували цю важку стежку миру. Проте вона миттєво руйнується. Перше наше досягнення — ми намагаємося встановити мир. Друге — це те, що нам не байдуже людське горе. І воно, до речі, по обидві сторони. Третє — ми зруйнували цю інформаційну блокаду. Ми можемо самі їхати в Донецьк і бачити, що там відбувається. Є питання — їдьте самі в Донецьк.

Я буду підтримувати свій народ і своїх солдатів: якщо треба — бесідою, коли необхідно — творчістю, пропагандою миру, і ви будьте сильними, упевненими й непереможними. Слава Україні!

Усі, хто бажає допомогти, можуть телефонувати на пряму лінію Руслани: 0800 503 911

Анелія Сергієнко, Зоря

Комментарии
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет