Руслана: Дніпропетровськ сьогодні — міст єднання всієї України

10.09.2014 14:42

Вона одна з перших ішла за народ, за його свободу, попереду Майдану, за революцію. І зараз, коли країна ще більше потребує допомоги й підтримки, вона не полишає свою місію — відстояти незалежність, цілісність країни і допомогти людям не зламатися в лихоліття. Вона була в Америці, просила про допомогу Лондон, Берлін і Брюссель, а підтримку знайшла у Дніпропетровську, і цією підтримкою стала й сама. Співачка Руслана приїжджала в наше місто не раз : підтримати поранених солдатів і розповісти журналістам про свою миротворчу місію і подальші плани в боротьбі за єдину Україну.

 «Поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли»

Народна артистка України Руслана Лижичко та генерал-полковник Володимир Рубан у ході спільної місії в зоні проведення АТО визволили 10 військовополонених. Це бійці 40 батальйону, 91 полку, 92 та 51 бригад.
У полоні «ДНР» знаходяться близько 600 українських солдатів. Домовившись про обмін 8 солдат з нашої сторони та 8 — з їхньої, Руслана разом з Володимиром Рубаном вирушила на виконання місії. Під час переговорів вдалося обміняти 10 наших бійців. Перевага віддавалася тим бійцям, які мають сім’ї та кількох дітей.

— У наступну поїздку ми домовилися з донецькою стороною визволити військовополонених добровольців батальйону «Донбас», — наголосив генерал Рубан. Особливо хочу подякувати Руслані. Без неї ця місія не була б такою успішною. Сподіваюся, що вогонь припиниться на Донбасі. Місцеві навіть жартують: поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли. І якщо вона там залишиться, то вогонь взагалі припиниться. Тому вона може розповідати нам про те, як «там», і що необхідно зробити для того, щоб усе це скоріше закінчилося.

Про дніпропетровські ініціативи, солдатів та інформаційну війну

— Мета моєї попередньої поїздки до Дніпропетровська була дуже проста: я приїхала «поживитися» енергією, — почала свою розповідь співачка-миротворець Руслана. — Дніпро це другий подих для всієї країни. Повернувшись у Київ після концерту в Дніпропетровську на День Незалежності, відразу написала у Фейсбуці, що Дніпро світиться особливою енергетикою й, більше того, живить нею всіх нас. Я завжди відчуваю, де мені треба піднімати людей, а де люди піднімають мене самі.

Дніпропетровськ сьогодні — це наш міст єднання. Я готова допомогти вам усім, чим зможу, усе, що від мене залежить, я зроблю. Тут у вашому мегаполісі уже сформульовані чіткі прогнозовані ініціативи, бачення того, що і як робити в сьогоднішніх умовах. Активісти-волонтери запропонували багато ідей, над якими ми зараз працюємо. Серед них організація символічного єднання країни. Це мости й живі ланцюги, приміром, від Дніпропетровська до Львова, щоб показати цілісність країни. Акції, флешмоби здатні максимально відкрити наше обличчя й довести світу, що ми не фашисти. І ще є багато інших ініціатив, які будуть спрямовані на допомогу солдатам. Це пріоритетне завдання на сьогоднішній день.

Я відвідала військових у лікарні Мечникова, адже знаю, як важливо відчувати, що ти не один, що за твоєю спиною як мінімум, вся країна. Ми чесно й відверто поговорили. Це була непроста розмова, у військових є категоричне судження про те, як управляється, як організована воєнна операція по захисту території України. Як непросто їм на полі бою без необхідної техніки й обмундирування, але, незважаючи на все це, вони рвуться в бій.

Сьогодні ми привезли полонених з української сторони на Донецьку сторону. Забрали наших хлопців і привезли батькам. Я хочу акцентувати вашу увагу на тому, що я провела сатисфакцію. І для мене бути з цими хлопцями поруч — це велика честь. Бути поруч з мужніми, справжніми чоловіками. Я бачу, хто в моїй країні справжні мужчини.

Від того, що вчора я побачила, мені стало страшно. Я пройшла всю лінію фронту, щоб ви розуміли, нашими машинами. Їхали, вже було темно. І я бачила все — і де спалахи, і які там відбуваються дії. В Донецьку так само я чула постріли. Я переночувала в Донецьку, вранці побачила, що людей ніде не було. У місті практично жодної людини. Але дуже приємно, що мій приїзд, так чи інакше, з тієї сторони сприймається як, та і з усіх сторін, припинення вогню в Донецьку. Напевно, для мене це і є миротворчою місією. Це припинення вогню і побільше привезти військовополонених.

Вивели 36 наших хлопців, нам дозволили взяти того, кого ми вважаємо треба взяти у першу чергу. Ми брали хлопців, у кого діти найменші. Якщо наше суспільство налаштоване на мир і нам дозволять провести всю нашу миротворчу місію, то ми спробуємо вивести звідти всіх хлопців. А їх там сьогодні близько 600. Це дуже довга місія. Але писати сценарій миру завжди довше і важче, ніж писати сценарій війни.

Нині йдеться про людські життя. І я дуже рада за мам, які сьогодні щасливі. Я хотіла б, щоб хлопці самі сказали те, що вони відчувають. Я хочу зняти будь-які непорозуміння в нашому суспільстві з приводу того, доцільно чи не доцільно, хто в кого стріляє, де справжній противник і з ким насправді нам треба боротися.

Дякую генералу Володимиру Рубану за те, що він мене взяв у цю місію. По факту так: 16 хлопців першими ми привезли сюди. Це були 92, 93 переважно механізований батальйон (бригада). Відвезли ми 8 донеччан, які були в полоні тут. Це були прості люди. Мене ніхто ніколи не примусить говорити неправду. Я буду говорити те, що я бачу і бачила. Є хлопці, є свідки, їх дуже багато. Я закликаю всіх до чесної розмови. До максимально чесної розмови, наскільки це в принципі може бути.

Є факти, і ці факти треба буде розбирати. Не можна помилятися, закривати на це очі і йти далі. Так країна не будується. Я дуже стривожена, якими методами ми захищаємо свою країну. Розбазарити кращі ресурси, найкращий потенціал і тих хлопців, які першими піднялися захистити країну!.. Але факт залишається фактом.

Мої друзі запитують: хто там, у Донецьку? Відповідаю: такі ж шоковані. Ті, з ким я там зустрілася, такі ж шоковані люди… Звичайно, у нас є справжній супротивник. Та й взагалі ми всі розуміємо, хто справді бажає знищення України. Я дуже хочу, щоб ці люди, які бажають зла Україні, зрозуміли: ми будемо робити все і для єдності країни, і для справжньої міцності країни, і країна повинна триматися на реальному, на справжньому, на дійовому патріотизмі.

Обговорювати — це маленький патріотизм, але встати, як вони, і викликати вогонь на себе — ось де справжній патріотизм. Я хочу, щоб хлопці мене цьому навчили. Я не тільки дякую Богові, що я сьогодні змогла виконати цю місію. Я готова і далі підставляти хлопцям своє плече. І тим, хто зараз біля мене, і тим, хто залишився там. Усім вам спасибі.

Буду підтримувати свій народ, своїх солдатів

Я за те, щоб збирати масові зустрічі. Вони дуже корисні, я знаю, як підняти українців по всьому світі. Ми повинні відкривати світові очі. Якщо політики не можуть цього зробити, люди повинні зайнятися цим самі.

Я потихеньку втілюю свій власний план — треба розбуркати Англію, Канаду й Америку. Це наші країни-гаранти. Ми формулюємо меседж: якщо Америка й Англія не заступляться за Україну, вони програють. Вони програють як країни, які гарантували нашу територіальну цілісність…

Ще хочу додати, і це дуже важливо. Я дякую батальйону «Донбас» та іншим батальйонам, але особливо виділяю «Донбас», та особисто Семену Семенченку. З такими патріотами мені, скажу вам чесно, спокійно спати. І я докладу всіх зусиль, щоб поменше стріляли одне в одного. Я буду продовжувати миротворчу місію, але вона потребує дуже делікатного підходу. Я спеціально зараз звертаюся до всіх, щоб ви допомогли мені здійснити цю місію.

Ми наголошуємо, що це миротворча місія. Поки ракети стріляють, ми не можемо розмовляти. Ми підкреслюємо: дорогі родичі, якщо ви хочете якнайшвидше побачити своїх близьких, давайте разом казати «Стоп, вогонь!» Ми проторували цю важку стежку миру. Проте вона миттєво руйнується. Перше наше досягнення — ми намагаємося встановити мир. Друге — це те, що нам не байдуже людське горе. І воно, до речі, по обидві сторони. Третє — ми зруйнували цю інформаційну блокаду. Ми можемо самі їхати в Донецьк і бачити, що там відбувається. Є питання — їдьте самі в Донецьк.

Я буду підтримувати свій народ і своїх солдатів: якщо треба — бесідою, коли необхідно — творчістю, пропагандою миру, і ви будьте сильними, упевненими й непереможними. Слава Україні!

Усі, хто бажає допомогти, можуть телефонувати на пряму лінію Руслани: 0800 503 911

Анелія Сергієнко, Зоря

Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее

     Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2019 року, яка триватиме до 1 травня 2020 року.

     За місяць деклараційної кампанії громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 1 344 декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

     Загальна сума задекларованого у деклараціях оподатковуваного доходу за 2019 рік – 176,9 млн грн, до сплати в бюджет нараховано 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 2,6 млн грн більше, ніж у 2019 році, та 1,0 млн грн військового збору, що на 0,5 млн грн більше минулого року.

     Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 13 мешканців Дніпропетровщини. Сума задекларованого ними доходу склала 72,9 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 1,2 млн грн, сума військового збору до сплати складає 0,13 млн гривень.

Разом з тим, 177 мешканців Дніпропетровщини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає 0,5 млн гривень. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

     Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.06.2017 за № 700/30568.

Норми встановлені п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Крім того, звертаємо увагу, що фізичним особам, які надали у 2019 році посередницькі послуги, пов’язані з наданням послуг з оренди нерухомості і не є суб’єктами підприємницької діяльності, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) у разі отримання доходів, з яких під час їх нарахування або виплати не сплачувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, і при цьому такі доходи не звільнені від оподаткування.

Задекларувати отриманий у минулому році дохід та надати декларацію до податкового органу за місцем своєї реєстрації необхідно не пізніше 30 квітня 2020 року.

У такій декларації необхідно самостійно нарахувати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір та у термін не пізніше 31 липня поточного року сплатити їх на відповідні рахунки.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати нарахованих платежів розміщена на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Подробнее

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю