Руслана: Дніпропетровськ сьогодні — міст єднання всієї України

10.09.2014 14:42

Вона одна з перших ішла за народ, за його свободу, попереду Майдану, за революцію. І зараз, коли країна ще більше потребує допомоги й підтримки, вона не полишає свою місію — відстояти незалежність, цілісність країни і допомогти людям не зламатися в лихоліття. Вона була в Америці, просила про допомогу Лондон, Берлін і Брюссель, а підтримку знайшла у Дніпропетровську, і цією підтримкою стала й сама. Співачка Руслана приїжджала в наше місто не раз : підтримати поранених солдатів і розповісти журналістам про свою миротворчу місію і подальші плани в боротьбі за єдину Україну.

 «Поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли»

Народна артистка України Руслана Лижичко та генерал-полковник Володимир Рубан у ході спільної місії в зоні проведення АТО визволили 10 військовополонених. Це бійці 40 батальйону, 91 полку, 92 та 51 бригад.
У полоні «ДНР» знаходяться близько 600 українських солдатів. Домовившись про обмін 8 солдат з нашої сторони та 8 — з їхньої, Руслана разом з Володимиром Рубаном вирушила на виконання місії. Під час переговорів вдалося обміняти 10 наших бійців. Перевага віддавалася тим бійцям, які мають сім’ї та кількох дітей.

— У наступну поїздку ми домовилися з донецькою стороною визволити військовополонених добровольців батальйону «Донбас», — наголосив генерал Рубан. Особливо хочу подякувати Руслані. Без неї ця місія не була б такою успішною. Сподіваюся, що вогонь припиниться на Донбасі. Місцеві навіть жартують: поки Руслана в Донецьку, припиняються обстріли. І якщо вона там залишиться, то вогонь взагалі припиниться. Тому вона може розповідати нам про те, як «там», і що необхідно зробити для того, щоб усе це скоріше закінчилося.

Про дніпропетровські ініціативи, солдатів та інформаційну війну

— Мета моєї попередньої поїздки до Дніпропетровська була дуже проста: я приїхала «поживитися» енергією, — почала свою розповідь співачка-миротворець Руслана. — Дніпро це другий подих для всієї країни. Повернувшись у Київ після концерту в Дніпропетровську на День Незалежності, відразу написала у Фейсбуці, що Дніпро світиться особливою енергетикою й, більше того, живить нею всіх нас. Я завжди відчуваю, де мені треба піднімати людей, а де люди піднімають мене самі.

Дніпропетровськ сьогодні — це наш міст єднання. Я готова допомогти вам усім, чим зможу, усе, що від мене залежить, я зроблю. Тут у вашому мегаполісі уже сформульовані чіткі прогнозовані ініціативи, бачення того, що і як робити в сьогоднішніх умовах. Активісти-волонтери запропонували багато ідей, над якими ми зараз працюємо. Серед них організація символічного єднання країни. Це мости й живі ланцюги, приміром, від Дніпропетровська до Львова, щоб показати цілісність країни. Акції, флешмоби здатні максимально відкрити наше обличчя й довести світу, що ми не фашисти. І ще є багато інших ініціатив, які будуть спрямовані на допомогу солдатам. Це пріоритетне завдання на сьогоднішній день.

Я відвідала військових у лікарні Мечникова, адже знаю, як важливо відчувати, що ти не один, що за твоєю спиною як мінімум, вся країна. Ми чесно й відверто поговорили. Це була непроста розмова, у військових є категоричне судження про те, як управляється, як організована воєнна операція по захисту території України. Як непросто їм на полі бою без необхідної техніки й обмундирування, але, незважаючи на все це, вони рвуться в бій.

Сьогодні ми привезли полонених з української сторони на Донецьку сторону. Забрали наших хлопців і привезли батькам. Я хочу акцентувати вашу увагу на тому, що я провела сатисфакцію. І для мене бути з цими хлопцями поруч — це велика честь. Бути поруч з мужніми, справжніми чоловіками. Я бачу, хто в моїй країні справжні мужчини.

Від того, що вчора я побачила, мені стало страшно. Я пройшла всю лінію фронту, щоб ви розуміли, нашими машинами. Їхали, вже було темно. І я бачила все — і де спалахи, і які там відбуваються дії. В Донецьку так само я чула постріли. Я переночувала в Донецьку, вранці побачила, що людей ніде не було. У місті практично жодної людини. Але дуже приємно, що мій приїзд, так чи інакше, з тієї сторони сприймається як, та і з усіх сторін, припинення вогню в Донецьку. Напевно, для мене це і є миротворчою місією. Це припинення вогню і побільше привезти військовополонених.

Вивели 36 наших хлопців, нам дозволили взяти того, кого ми вважаємо треба взяти у першу чергу. Ми брали хлопців, у кого діти найменші. Якщо наше суспільство налаштоване на мир і нам дозволять провести всю нашу миротворчу місію, то ми спробуємо вивести звідти всіх хлопців. А їх там сьогодні близько 600. Це дуже довга місія. Але писати сценарій миру завжди довше і важче, ніж писати сценарій війни.

Нині йдеться про людські життя. І я дуже рада за мам, які сьогодні щасливі. Я хотіла б, щоб хлопці самі сказали те, що вони відчувають. Я хочу зняти будь-які непорозуміння в нашому суспільстві з приводу того, доцільно чи не доцільно, хто в кого стріляє, де справжній противник і з ким насправді нам треба боротися.

Дякую генералу Володимиру Рубану за те, що він мене взяв у цю місію. По факту так: 16 хлопців першими ми привезли сюди. Це були 92, 93 переважно механізований батальйон (бригада). Відвезли ми 8 донеччан, які були в полоні тут. Це були прості люди. Мене ніхто ніколи не примусить говорити неправду. Я буду говорити те, що я бачу і бачила. Є хлопці, є свідки, їх дуже багато. Я закликаю всіх до чесної розмови. До максимально чесної розмови, наскільки це в принципі може бути.

Є факти, і ці факти треба буде розбирати. Не можна помилятися, закривати на це очі і йти далі. Так країна не будується. Я дуже стривожена, якими методами ми захищаємо свою країну. Розбазарити кращі ресурси, найкращий потенціал і тих хлопців, які першими піднялися захистити країну!.. Але факт залишається фактом.

Мої друзі запитують: хто там, у Донецьку? Відповідаю: такі ж шоковані. Ті, з ким я там зустрілася, такі ж шоковані люди… Звичайно, у нас є справжній супротивник. Та й взагалі ми всі розуміємо, хто справді бажає знищення України. Я дуже хочу, щоб ці люди, які бажають зла Україні, зрозуміли: ми будемо робити все і для єдності країни, і для справжньої міцності країни, і країна повинна триматися на реальному, на справжньому, на дійовому патріотизмі.

Обговорювати — це маленький патріотизм, але встати, як вони, і викликати вогонь на себе — ось де справжній патріотизм. Я хочу, щоб хлопці мене цьому навчили. Я не тільки дякую Богові, що я сьогодні змогла виконати цю місію. Я готова і далі підставляти хлопцям своє плече. І тим, хто зараз біля мене, і тим, хто залишився там. Усім вам спасибі.

Буду підтримувати свій народ, своїх солдатів

Я за те, щоб збирати масові зустрічі. Вони дуже корисні, я знаю, як підняти українців по всьому світі. Ми повинні відкривати світові очі. Якщо політики не можуть цього зробити, люди повинні зайнятися цим самі.

Я потихеньку втілюю свій власний план — треба розбуркати Англію, Канаду й Америку. Це наші країни-гаранти. Ми формулюємо меседж: якщо Америка й Англія не заступляться за Україну, вони програють. Вони програють як країни, які гарантували нашу територіальну цілісність…

Ще хочу додати, і це дуже важливо. Я дякую батальйону «Донбас» та іншим батальйонам, але особливо виділяю «Донбас», та особисто Семену Семенченку. З такими патріотами мені, скажу вам чесно, спокійно спати. І я докладу всіх зусиль, щоб поменше стріляли одне в одного. Я буду продовжувати миротворчу місію, але вона потребує дуже делікатного підходу. Я спеціально зараз звертаюся до всіх, щоб ви допомогли мені здійснити цю місію.

Ми наголошуємо, що це миротворча місія. Поки ракети стріляють, ми не можемо розмовляти. Ми підкреслюємо: дорогі родичі, якщо ви хочете якнайшвидше побачити своїх близьких, давайте разом казати «Стоп, вогонь!» Ми проторували цю важку стежку миру. Проте вона миттєво руйнується. Перше наше досягнення — ми намагаємося встановити мир. Друге — це те, що нам не байдуже людське горе. І воно, до речі, по обидві сторони. Третє — ми зруйнували цю інформаційну блокаду. Ми можемо самі їхати в Донецьк і бачити, що там відбувається. Є питання — їдьте самі в Донецьк.

Я буду підтримувати свій народ і своїх солдатів: якщо треба — бесідою, коли необхідно — творчістю, пропагандою миру, і ви будьте сильними, упевненими й непереможними. Слава Україні!

Усі, хто бажає допомогти, можуть телефонувати на пряму лінію Руслани: 0800 503 911

Анелія Сергієнко, Зоря

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее

У січні 2019 року Державна фіскальна служба України відшкодувала платникам рекордну суму податку на додану вартість – 19,7 млрд грн.

Порівняно з відповідним періодом минулого року сума відшкодування зросла на 64%, або на 7,7 млрд грн. У січні 2018 року платникам було відшкодовано 12 млрд грн. Загалом за 2018 рік платникам відшкодовано 131,7 млрд грн.

Сума відшкодованого ПДВ на рахунки платників у січні 2019 року на 8,7 млрд грн, або у 1,8 раза більше середньомісячного відшкодування у 2018 році. Сума середньомісячного відшкодування ПДВ у минулому році становила 11 млрд грн.

Також суттєво зросли задекларовані суми ПДВ до сплати. Так, у січні 2019 року (декларації за грудень 2018 року) задекларовано 22,9 млрд грн ПДВ до сплати. Це на 1,6 млрд грн, або на 7,5% більше відповідного показника січня 2018 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат