Руслан Токарь: "Война всегда заканчивается переговорами"

28.08.2014 20:00

"На Востоке Украины творятся страшные события. Мы понимаем, что  тысячи мирных людей мы уже никогда не вернем,  идут постоянные потери. Происходит откровенная агрессия, идет захват украинских городов, и это очень страшно. И сегодня все силы всего украинского государства и каждого украинца должны быть направлены на стабилизацию ситуации любым путем. Потому что нет ничего дороже человеческих жизней", - заявил член Политсовета Партии регионов Руслан Токарь во время  передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала. Об этом сообщает интернет-издание "ГЛАВНОЕ" .

"Трудно представить, что подобное могло произойти в 21 веке, тем более в Украине. Поэтому главной задачей и руководства страны, и Европейского Союза и всей мировой общественности является прекращение той страшной бойни, которая сегодня происходит в нашей стране. Так или иначе, война всегда заканчивается переговорами. Я – за переговоры. Другого выхода нет. Нужно каким-то образом решать вопрос. Вы видите, что военное противодействие только нагнетает ситуацию. Я понимаю, что есть огромное желание быстро победить в войне - а это война – давайте будем называть вещи своими именами, но мы четко понимаем, что погибших уже тысячи. И среди мирного населения, и среди военных", - отметил он.

По мнению Руслана Токаря, нужно ссадиться за стол переговоров.

"Я думаю в любом случае нужно договариваться, садиться за стол переговоров и решать вопрос мирным путем. Нужно прекратить использовать оружие. Оружие приводит только к смерти, и это нужно понять. Я - за мир, и хочу, чтобы в Украине всегда был мир. Войну нужно заканчивать, очень долго она уже продолжается", - сказал член Политсовета Партии регионов Руслан Токарь.  

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Никополя
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю