Роман Байдук: "Нельзя давать России преимущества в информационном поле"

07.08.2014 11:46

"Сейчас надо понять одну простую вещь – против нас ведется война, в том числе информационная. Со своей стороны, мы принимаем в ней участие. Но если наши люди, как волонтеры, бесплатно ведут эти информационные войны в социальных сетях на разнообразных сайтах, то там, с российской стороны, работает целый отдел военной разведки ФСБ, много людей, за большие деньги", - заявил днепропетровский блогер Роман Байдук во время передачи "Наживо" в эфире 51 телеканала. Об этом сообщает издание "ГЛАВНОЕ".

Говоря о социальных сетях, контролируемых Россией, он отметил: "Многие сейчас удаляют свои аккаунты с российских ресурсов. И это не паника, это давно пора сделать. Насколько я знаю, это официальная рекомендация наших спецслужб. Известно, что «Одноклассники», «Вконтакте» и другие популярные ресурсы -  это фактически филиалы ФСБ. И вы можете с таким же успехом все свои персональные данные и секреты отослать сразу на электронную почту ФСБ. Это будет то же самое. Абсурдно давать этой стране какие-то преимущества в информационном поле"

Роман Байдук заявил, что его шокирует размещение электронных адресов чиновников на сервисе mail.ru: "Это абсолютный нонсенс! Я думаю, нужно директивно провести какие-то разъяснения, что есть чудесные сервисы – google и другие. Не пользуйтесь яндексом. Не пользуйтесь mail.ru".

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю