Резниченко: "Лично я не поддерживаю господина Романенко"

28.04.2015 18:03

Во время сегодняшней пресс-конференции губернатор Днепропетровщины Валентин Резниченко заявил, что не поддерживает инициативу экс-секретаря Днепропетровского горсовета Максима Романенко восстановиться в должности через суд. При этом политик отметил, что Украина является правовым государством, где любой человек имеет право обращаться в суд.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

-Вы вникаете в ситуацию Максима Романенко, когда он пытается восстановиться в должности?

«Уже пришлось вникнуть, потому что там стояли активисты с плакатом «Ганьба Резниченко». Я господина Романенко не знаю лично, никогда с ним не встречался. Но я считаю, как гражданин, а не как губернатор, что он в праве подать в суд.

Как только мы лишаем человека права подачи в суд по партийной принадлежности - мы живем в не правовом государстве, а в банде. А в правовом государстве он в праве подать в суд, и только суд может принимать решение.

К счастью, я не влияю на суды. Лично я не поддерживаю господина Романенко, на его месте я бы не стал этого делать и будоражить ситуацию, когда до выборов осталось несколько месяцев. Но он в праве подавать в суд, как и вы, и я», - заявил Резниченко.

Читайте также: Новий губернатор сформував свою команду

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю