Решение парковщиков Днепра об увеличении стоимости своих услуг преждевременно, - эксперт

13.12.2016 15:22

Экономический эксперт Михаил Крапивко считает, что днепровские операторы парковок поспешили с решением об увеличении стоимости своих услуг.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Плата за парковку состоит из двух частей. Первая часть – это плата оператору за ее обслуживание. Вторая часть – это налог за парковку. Налог рассчитывается на базе минимальной заработной платы. Ставка налога устанавливается за каждый день деятельности парковки за 1 кв м площади земельного участка в размере от 0,003 до 0,15% от минималки, установленной законом на 1 января налогового года. Но Закон о госбюджете еще не принят, а значит, и повышение минимальной зарплаты не утверждено окончательно. Кроме того, этот налог в сумме не составляет более 10% от стоимости парковки. А у нас продолжает действовать такой принцип, что, если появилась информация, на основе которой можно поднять цены на какие-то услуги, так их обязательно поднимут. В данном случае появилась информации, что повысится минимальная заработная плата, и операторы ухватились за нее как за повод. При этом каждый оператор у нас в городе устанавливает цены по своему усмотрению. Но, конечно, повышение стоимости практически в 2 раза – с 13 грн до 25 грн – непропорционально. Даже если учесть, что минималка вырастет до 3,2 тыс. грн», - сказал он.  

Напомним, что с 1 января в Днепре значительно подорожают услуги парковки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет