Ректору днепровского ВУЗа грозит суд из-за е-декларации

31.07.2017 13:00

Ректор Государственного вуза «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» Александр Пивоваров стал фигурантом уголовного дела.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Александр Пивоваров не заполнил в декларации за 2016 год статью о своих доходах. Ему грозит немалый штраф, общественные работы или тюремный срок.

Закон Украины «О противодействии коррупции» требует от ректоров вузов заполнять ежегодные декларации. Причем делать это тщательно. Графу, где необходимо указать доходы семьи, Александр Пивоваров не заполнил.

Из декларации, поданной Александром Пивоваровым следует, что семья ректора имеет земельный участок в Синельниковском районе площадью 540 м2, небольшую квартиру в Днепре площадью 48,3 м2, приобретенную 31.12.16, и автомобиль Ssang Yong Rexton 2010 г.в. На момент приобретения его стоимость составляла 150 000 грн.

Все остальные разделы декларации Александр Пивоварова не заполнены. В судебном определении говорится, что с 2007 года Александр Пивоваров получает пенсию и поэтому следователю необходимо получить доступ к документам, которые хранятся в ПФ. Судья удовлетворил ходатайство следователя СУ ГУНП в Днепропетровской области и разрешил доступ к пенсионным документам ректора.

Подобные действия попадают под ст.366-1 Уголовного кодекса "Декларирование недостоверной информации" и карается штрафом от двух тысяч пятисот до трех тысяч необлагаемых налогом доходов граждан, общественными работами на срок от 150 до 240 часов или лишением свободы на 2 года с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью в течение трех лет. Ответственность наступает, если недостоверная информация отличается от достоверной на сумму 250 прожиточных минимумов для лиц трудоспособного возраста.

Комментарии
Последние записи в блогах

Протягом 2018 року платникам було відшкодовано 131,7 млрд грн податку на додану вартість. Це на 9,7%, або на 11,6 млрд грн. більше, ніж у 2017 році. У 2017 році платникам було повернуто 120,1 млрд грн.

На 10%, або на 1 млрд грн. зросла у минулому році і середньомісячна сума відшкодування ПДВ.  Якщо у 2017 році цей показник складав 10 млрд гривень, то у 2018 році він зріс до 11 млрд грн.

У грудні 2018 року платникам було відшкодовано 10,1 млрд грн.

Нагадаємо, що відшкодування податку на додану вартість відбувається автоматично та прозоро, що позбавляє будь-яких можливостей для маніпуляції з цим процесом. Протягом 2018 року  майже 80% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

 

Подробнее

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечили відшкодування бюджету збитків, завданих одним із теплопостачальних комунальних підприємств.

В рамках розслідування кримінального провадження було встановлено, що посадові особи даного комунального підприємства, яке упродовж опалювального сезону 2017 року постачало населенню теплоенергію, податок на додану вартість в сумі 34,6 млн грн з отриманої від споживачів оплати, до бюджету умисно не сплатили.

Завдяки заходам, вжитим в ході слідства, завдана державі шкода відшкодована в повному обсязі. У зв’язку з цим судом буде вирішено питання про звільнення підозрюваної від кримінальної відповідальності.

 

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат