Ректору днепровского ВУЗа грозит суд из-за е-декларации

31.07.2017 13:00

Ректор Государственного вуза «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ» Александр Пивоваров стал фигурантом уголовного дела.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Александр Пивоваров не заполнил в декларации за 2016 год статью о своих доходах. Ему грозит немалый штраф, общественные работы или тюремный срок.

Закон Украины «О противодействии коррупции» требует от ректоров вузов заполнять ежегодные декларации. Причем делать это тщательно. Графу, где необходимо указать доходы семьи, Александр Пивоваров не заполнил.

Из декларации, поданной Александром Пивоваровым следует, что семья ректора имеет земельный участок в Синельниковском районе площадью 540 м2, небольшую квартиру в Днепре площадью 48,3 м2, приобретенную 31.12.16, и автомобиль Ssang Yong Rexton 2010 г.в. На момент приобретения его стоимость составляла 150 000 грн.

Все остальные разделы декларации Александр Пивоварова не заполнены. В судебном определении говорится, что с 2007 года Александр Пивоваров получает пенсию и поэтому следователю необходимо получить доступ к документам, которые хранятся в ПФ. Судья удовлетворил ходатайство следователя СУ ГУНП в Днепропетровской области и разрешил доступ к пенсионным документам ректора.

Подобные действия попадают под ст.366-1 Уголовного кодекса "Декларирование недостоверной информации" и карается штрафом от двух тысяч пятисот до трех тысяч необлагаемых налогом доходов граждан, общественными работами на срок от 150 до 240 часов или лишением свободы на 2 года с лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью в течение трех лет. Ответственность наступает, если недостоверная информация отличается от достоверной на сумму 250 прожиточных минимумов для лиц трудоспособного возраста.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю