Радикальна партія пропонує люструвати власний виборчий список

01.10.2014 16:50

Лідер Радикальної партії України Олег Ляшко закликає громадян бути свідомими та небайдужими – перевірити список його партії і пересвідчитися, що там немає зрадників. І потім так само продовжити люстрацію в масштабі всієї країни, повідомляє ТВі.

Як відомо, раніше лідер радикалів заявляв, що їхній список буде абсолютно політично "чистим": жодних колишніх депутатів, пенсіонерів, помічників депутатів-регіоналів. Олег Ляшко назвав це "люстрацією, яку РПЛ почала із себе".

Головний радикал країни закликав інші політичні партії докласти зусиль, щоб не допустити до парламенту колишніх регіоналів, зрадників та одіозних діячів режиму Януковича. Для цього він запропонував залишити в округах найсильніших мажоритарників від патріотичних сил, незалежно від партійної приналежності.

Тепер до процесу люстрації партійного списку радикалів можуть приєднатися усі охочі виборці. Саме така пропозиція міститься в тексті, розміщеному разом із виборчим списком Радикальної партії на офіційному сайті.

Нагадаємо, що Закон України дозволяє політичним партіям виключати окремих кандидатів із виборчих списків до 12 жовтня 2014 р.

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю