Радикальная партия выступает против ликвидации райсоветов в Днепропетровске

17.11.2014 15:33

Заместитель председателя Днепропетровской территориальной организации Радикальной Партии, доктор наук в сфере госуправления Виктор Сыченко выступает против необдуманной ликвидации райсоветов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу партии.

«Ликвидация райсоветов, во-первых, нанесет удар по местному самоуправлению, ведь это – уничтожение целого звена местного самоуправления, нарушение конституционного права жителей Днепропетровска избирать райсоветы и быть избранными в них же. Во-вторых, с ликвидацией местных советов вся власть узурпируется в руках городского головы. В-третьих, это вызовет рост коррупции: подкупить 40-60 депутатов в городском совете проще, чем «покупать» по 40 депутатов в каждом районном совете», - заявил политик.

По его мнению, решение о ликвидации райсоветов нецелесообразно принимать без понимания того, что же будет вместо них: «К примеру, если функции райсоветов будут переданы единым центрам принятия административных решений, то во сколько будет обходиться их содержание, каким образом они будут функционировать и, опять же, не будут ли они дублировать полномочия горсовета, как это зачастую происходит с райсоветами? Инициаторы этой псевдореформы забывают сказать, что депутаты работают как волонтеры, на их содержание не расходуется ни одной копейки ни из одного бюджета. Но решают они намного больше вопросов, чем многие чиновники».

Читайте также: Удод считает непродуманным решение о ликвидации райсоветов на Днепропетровщине

 

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Віктор
17.11.2014
У Львові ліквідували райради ще в 1994-1995р.р., і добре живуть собі. Не в райрадах справа, питання до тих дармоїдів , що в них "працюють".
Світлана
17.11.2014
Вікторія, повністю Вас підтримую! Жити на зарплату у 1260 грн -не реально, а залишитись без роботи..... В наш час проблеми простих людей нікого не цікавлять. Дармоїди....Нехай на себе в перчу чергу дивляться! НІ !!!- знищенню районних у місті рад!
Вікторія
17.11.2014
Не знищуйте районні у місті ради!Цебуде узурпація влади. І не треба ображати простих чиновників, що працюють на 1260 грн.,обзиваючи їх дармоїдами...
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат