Радикальная партия выступает против ликвидации райсоветов в Днепропетровске

17.11.2014 15:33

Заместитель председателя Днепропетровской территориальной организации Радикальной Партии, доктор наук в сфере госуправления Виктор Сыченко выступает против необдуманной ликвидации райсоветов.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу партии.

«Ликвидация райсоветов, во-первых, нанесет удар по местному самоуправлению, ведь это – уничтожение целого звена местного самоуправления, нарушение конституционного права жителей Днепропетровска избирать райсоветы и быть избранными в них же. Во-вторых, с ликвидацией местных советов вся власть узурпируется в руках городского головы. В-третьих, это вызовет рост коррупции: подкупить 40-60 депутатов в городском совете проще, чем «покупать» по 40 депутатов в каждом районном совете», - заявил политик.

По его мнению, решение о ликвидации райсоветов нецелесообразно принимать без понимания того, что же будет вместо них: «К примеру, если функции райсоветов будут переданы единым центрам принятия административных решений, то во сколько будет обходиться их содержание, каким образом они будут функционировать и, опять же, не будут ли они дублировать полномочия горсовета, как это зачастую происходит с райсоветами? Инициаторы этой псевдореформы забывают сказать, что депутаты работают как волонтеры, на их содержание не расходуется ни одной копейки ни из одного бюджета. Но решают они намного больше вопросов, чем многие чиновники».

Читайте также: Удод считает непродуманным решение о ликвидации райсоветов на Днепропетровщине

 

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Комментарии
Віктор
17.11.2014
У Львові ліквідували райради ще в 1994-1995р.р., і добре живуть собі. Не в райрадах справа, питання до тих дармоїдів , що в них "працюють".
Світлана
17.11.2014
Вікторія, повністю Вас підтримую! Жити на зарплату у 1260 грн -не реально, а залишитись без роботи..... В наш час проблеми простих людей нікого не цікавлять. Дармоїди....Нехай на себе в перчу чергу дивляться! НІ !!!- знищенню районних у місті рад!
Вікторія
17.11.2014
Не знищуйте районні у місті ради!Цебуде узурпація влади. І не треба ображати простих чиновників, що працюють на 1260 грн.,обзиваючи їх дармоїдами...
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет