Рада заборонила відчуження заставного житла валютних позичальників

29.12.2014 10:43

Парламент ухвалив запропонований дніпропетровським нардепом Сергієм Рибалкою проект закону про заборону відчуження заставного житла валютних позичальників.

 

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посилання м на прес-службу політсили.

Верховна Рада України у другому читанні та в цілому ухвалила законопроект про внесення змін до Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті» щодо посилення захисту правпозичальників (№1610) авторства групи народних депутатів на чолі з головою фінансовогокомітету парламенту Сергієм Рибалкою.

Виступаючи у Верховній Раді, Сергій Рибалка заявив, що закон про мораторій, прийнятий ще в червні цього року, не виконувався. За його словами, відбувалися масові порушення прав людей на житло. «Неодноразово через виконавче розпорядженнянотаріуса людей позбавляли єдиного житла», - заявив член фракції Радикальної партіїСергій Рибалка. Тому, за його словами, запропоновані зміни до закону про тимчасовий мораторій передбачають уточнення щодо участі нотаріуса у цьому процесі.

Голова комітету з питань фінансів і банківської діяльності підкреслив, що мораторійтимчасовий - він повинен діяти до реструктуризації валютних кредитів. Сергій Рибалкаповідомив, що в робочій групі при комітеті представники позичальників, банків, НБУ іМінфіну вже наблизилися до певного компромісу. «Я дуже сподіваюся, що цей болючий вузол буде розв'язаний - люди отримують ясність і можливість поступово погасити борги, абанки - повернути частину коштів», - сказав він.

Однак, за його словами, до прийняття закону про реструктуризацію валютних кредитів важливо зберегти єдине житло для людей. «Вони повинні спокійно зустріти Новий рік», - сказав Сергій Рибалка. Він підкреслив, що співавторами законопроекту сталипредставники кількох фракцій.

Сергій Рибалка нагадав, що через значну девальвацію гривні законом про мораторій 3 червня було заборонено примусово стягувати житлове майно, яке вважаєтьсяпредметом застави, іпотеки або є забезпеченням споживчих кредитів. Мораторій діє до моменту реструктуризації валютних позик. Він застосовується за умови, що це майновідповідає визначеним у Законі критеріям: якщо людина там проживає, або якщо ценезавершене будівництво і у людини немає іншого житла; і якщо площа не перевищує ста сорока квадратних метрів для квартири і двохсот п'ятдесяти квадратних метрів дляжитлового будинку.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Радикальная партия Олега Ляшко
Подробнее
Председатель Днепропетровской областной организации Радикальной партии Олега Ляшко, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Олег Викторович
29.12.2014
Майданутые идиоты!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А как же быть с людьми, которые положили валюту под депозит? Значит одним вы придурки прощаете долги за счет других? Твари. Придет время и всех вас сук на дерево
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский