Питання злиття двох вишів на сесії облради розглядатися не буде

05.09.2014 11:26

Питання щодо злиття Дніпропетровського інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» не буде розглядатися на сесії облради. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради, пише інтернет-видання "ГЛАВНОЕ".

4 вересня робоча група, яка проводить громадську експертизу проектів рішень обласної ради, порекомендувала відправити на доопрацювання питання про злиття Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води) та залишити без змін їх керівництво.

«Питання злиття двох вишів не пройшло обговорення та узгодження з колективами закладів та на теперішній час потребує додаткового вивчення та опрацювання колективом, громадськістю спільно та профільними фахівцями», - йдеться у висновку громадської експертизи.

Також робоча група запропонувала створити спеціальну комісію для розгляду питання щодо злиття двох вузів.

«Ті питання, які змушують людей виходити на вулицю, як мінімум, не відпрацьовані. За висновком громадської експертизи, тема реорганізації Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на сесії облради підніматися не буде. Моя позиція – питання, які стосуються діяльності комунальних закладів, повинні бути максимально відпрацьованими і зваженими, повинні враховувати інтереси усіх сторін і тільки після цього виноситися на розгляд депутатів», - підкреслив Євген Удод.

Нагадаємо, колектив Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Дніпропетровськ) виразив протест відносно злиття їх закладу з Інститутом підприємництва «Стратегія» (м. Жовті Води).

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю