Прозорро в Украине под угрозой, - советник мэра Днепра

15.05.2017 10:46

Советник городского головы Днепра Яника Мерило заявила, что существование системы госзакупок Прозорро в Украине находится под угрозой.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В Украине не много таких реформ, которые ощутимые. Результативные. Измеряемые. Которыми можно гордиться и даже приводить как пример того, что мы сделали и хорошо. Самый яркий пример - Прозорро.

Прозорро - не только решение, которое реально помогает бороться с коррупцией, но и создает прозрачность, дает увидеть много нюансов и схем, которые раньше были даже не в тени, но под черной ширмой. Конечно, это не всем может нравиться, оно же задевает коррупционеров за живое.

Народный депутат Бондарь подал правки в законопроект №2126а, которые имеют очень реальную угрозу существованию Прозорро.

Призываю вместе со всеми реформаторами отослать законопроект №2126а на доработку и не позволить убить одну из наших знаковых реформ. А то реально будет стыдно смотреть не в лицо не только иностранцем, но что важнее - себе», - написала она.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Советник мэра Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось